BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Apie

Esu šiaulietis (bent kol kas). Būsiu matantis ir aprašantis - prisitatysiu taip: „ką matau, tą ir aprašau“. Paskatino rašyti absurdas tvyrantis aplink. Tad jį aprašau. Aprašau ta ką matau, nes nežinau kaip kitaip galėčiau pakeisti tai kas yra, juk nesąmonės turi būti įvardintos. Apeliuoju į blaivų protą. Tiek apie save. Galėčiau ir daugiau parašyti, bet ar nuo tos kas pasikeis? Ar nuo to absurdo sumažės? Tai nereiškia, kad aš bijau ir gėdijus savo minčių, anaiptol.

Visos mano bloge pateiktos nuotraukos yra mano paties, arba mano artimųjų jei nenurodyta kitaip. Kitos iliustracijos gali būti paimtos iš kitus, tai nurodau. Fotografijos naudojamos iliustruoti aprašomai temai, ne daugiau. Blogo įrašus leidžiu naudoti žiniasklaidai, tačiau turi būti nurodyta autorystė ir pateikta aktyvi nuoroda į įrašą, įrašas turi būti patalpintas visas, be cenzūros ar kitokio kupiūros, jei kokia teksto dalis yra nepriimtina, prašau suderinti su manimi.

Rašau visų pirma dėl savęs, kad nepasimesčiau visuotiniame pseudožinių, pseudoįvykių chaose. Tai savo minčių sudeliojimas, įvykių permąstymas nes kitaip Lietuvoje jau nebeįmanoma gyventi nenorint prarasti blaivaus proto ir blaivaus požiūrio į pasaulį.

Rodyk draugams

Rašyti komentarą