BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Artūras Zuokas apie Šiaulius

Rinkimų kampanija jau vyksta. Visokio plauko politikieriai arba į politikus taikantis kandidatai jau reklamuojasi. Ir labiausiai nustebau, kad viename Šiaulių laikraštyje pasirodė Artūro Zuoko straipsnis apie Šiaulius. Taip, taip tas pats Artūras Zuokas. Na tikrai prie ko čia Artūras Zuokas ir Šiauliai? Gal ketina čia kandidatuoti? Na, to nežinau. Pasirodo Artūras Zuokas Šiaulius gerai pažįsta. Pateikiu jums jo straipsnį, rezoliucija yra pakankama, manau galėsite perskaityti. Ir žinot ką? Čia surašyta visiška tiesa, Šiauliai išties degraduoja ir nyksta. Ir juk tai Lietuvos katastrofa, ne dėl Šiaulių be abejo (net jei Šiauliai pavirstų miesteliu, Lietuva gi dėlto nežlugtų ), o todėl, kad abejotinos reputacijos veikėjas, na tokia Artūro Zuoko yra reputacija, taip bent masinės žiniasklaidos priemonės suformavo, rašo tiesą. Rezultatas bus toks: niekas neatkreips dėmesio, nes gi tai sako Zuokas, gi jo reputacija yra va tokia, o juk problemos surašytos Zuoko juk taip ir liks.

Skaitykite patys:

Artūras Zuokas apie Šiaulius

Artūras Zuokas apie Šiaulius

Jei Zuokas kandidatuotų Šiauliuose tektų man už jį balsuoti, taip, taip aš žinau tą posakį aie Zuoką: “jis vagia, bet dirba miestui”. Taip, aš žinau kažkada Artūras Zuokas buvo teistas už Vilniaus tarybos nario papirkimą, taigi teiginiai, kad Zuokas kažką vagia yra be pagrindo ir melagingi: Zuokas buvo teistas už kitokią veiklą. Tad ką belieka daryti? Nei vienas iš kandidatų į deputatus, arba esamas deputatas - taip aiškiai ir suprantamai kaip yra ir ką rekia daryti - nerašo. Visiškai sutinku su Artūro Zuoko esamų deputatų atstovaujančių Šiaulių gyventojus apibūdinimu:

Kodėl dabartiniams Šiauliams lyg ir atstovaujantys vienmandatėse apygardose išrinkti politikai Valerijus Simulik, Arvydas Mockus, Edvardas Žakaris nedaro nieko, ką matytų ir už ką būtų dėkingi miestelėnai, o mieliau dalyvauja neva “didžiosios politikos” intrigose, taip patys atsitraukdami nuo realių darbų politikos?

Tiesa, galima būtų prikibti, kad visa tai ką surašė Artūras Zuokas yra labiau Šiaulių mero ir miesto tarybos kompetencijoje. Taip, bet žmogus, kuris visa tai ką surašė Šiauliams būtų naudingas net jei būtų ir Seime.

Tai katastrofa, nes tenka rinktis mažesnę blogybę. Visgi aš rimtai, jau geriau balsuoti už Zuoką kuris suprantą ką rašo, nei kad tarkime už tokią bobelę agituojančia banalybėmis:

Išgirskime žmogų!

Išgirskim žmogų!

Apie dabatinius Seimo rinkimus Šiauliuose dar rašysiu.  Aprašysiu kokie visiški nuliai ir niekalai veržiasi į Seimą, ir dar kokia niekšinga machinacija buvo padaryta Šiaulių rajono gyventojams.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą