BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Andrius Kubilius - beprotis?..

Čia ne aš taip teigiu. Tokią išvadą galima pasidaryti perskaičius šių metų sausio mėnesio žurnalą „Valstybė“. Vyliaus su „Valstybe“ daugiau nebesusidursiu. Kliedesių ir demagogijos Lietuvoje ir taip apstu, bet pasirodo ofisas kuriame dirbu užsiprenumeravo šį žurnalą šiems metams… Lėšų švaistymas, čia taip savininkas įsivaizduoja mus prašviesiantis - spėju. Blogybė ta, kad vienam darbuotojui jau žurnalas praplovė smegenimis: jau vaidenasi rusai… Suprask už kiekvienos blogybės Lietuvoje slypi Rusija ir Vladimir Putin asmeniškai…

Na perskaičiau. Nieko naujo, ta pati meliodija: rusai puola, V. Putinas (jie nesuvokia kad tokio žmogaus nėra) ir jo draugai Lietuvoje siekia užvaldyti ir t.t. Pavyzdžių? Prašau, apstu: Putinas Lietuvą ir Latviją terorizuoja referendumais (p.23-24) - pezalai ir tiek. Įrodymų? Kurios kadencijos Seimas suorganizavo referendumą dėl naujos atominės elektrinės statybos Lietuvos Respublikoje? Ogi praėjusios 2008-2012 metų kadencijos Seimas, Seimas kur daugumą turėjo Tėvynės Sąjungos, Liberalų Sąjūdžio, Liberalų ir centro sąjungos (su įjungtais Tautos prisikėlimo partijos likučiais) koalicija. Data nėra paslaptis - 2012 metų liepos 16 diena. Tai kaip Vladimir Putin galėjo priversti šią dešiniųjų jėgų koaliciją suorganizuoti referendumą? Kur straipsnio autoriaus logika?  Ką V. Putin nupirko visas TS-LKD, Liberalų Sąjūdžio, Liberalų ir centro sąjungos frakcijas ir visas opozicines frakcijas? Absurdas! Žiūrime į balsavusiųjų pagal frakcijas sąrašą, nuoroda: http://www3.lrs.lt/pls/inter/w5_sale.bals?p_bals_id=-14477&p_var=2. Ką matome, ogi už referendumo organizavimą balsavo 62, prieš - 39, susilaikė - 18. Už referendumą balsavo net Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų narys Jonas Šimėnas. Ką nupirktas? Ką liberalai susilaikė nes buvo nupirkti? Dėl kitų kaip ir klausinėti turbūt beprasmiška, opozicinės frakcijos, suprask jau a priori nupirkotos, nes gi, suprask, prorusiškos…

Visgi ne tai svarbiausia. Sudomino numerio tema: Lietuva - beprotnamis. Tiksliau net: baisiau už beprotnamį. Sudomino ta prasme, kad redakcija net nesupranta kad šauna patys sau į koją su tokiais sulyginimais. Net nesuvokdami ankstesnę vyriausybę ir ankstesnį seimą išvadino beprotnamiu.

Paanalizuosiu. Cituoju:

„Pokyčiai būtini šiemet arba bus per vėlu“, p.13,

nes, cituoju:

„egzistuojant tokiai darbo pajamų apmokestinamai tvarkai, Lietuvoje gali likti dirbti tik patriotai, kurie išvažiuoti nenori, liurbiai, kurie išvažiuoti bijo, ir verslo bei politikos nomenklatūra, kuri čepsėdama siurbia tai, kas liko“, p.15, redakcijos skiltis.

Parašyta redakcijos skiltyje, tad be autorystės, vadinasi tai yra oficiali žurnalo nuomonė.

Lietuva - beprotnamis!

Lietuva - beprotnamis!

Sutinku, mokesčių sistema Lietuvoje sunkiai suprantama ir regresinė, tačiau realybė yra tokia: dabartinė, naujoji seimo dauguma ir naujoji vyriausybė dirba tik daugiau nei mėnesį. Atitinkamai nuo 2012 lapkričio 16 dienos ir nuo 2012 gruodžio 7 dienos. Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius aiškiai pabrėžė: naktinių mokesčių reformų nebus, tad dabartinė mokesčių sistema yra paveldėta iš ankstesnės valdžios. Net norėdama valdžia per mėnesį negalėtų įvykdyti atsakingos mokesčių reformos. Esamą tvarką vyriausybė paveldėjo. Kas buvo ankstesnis ministras pirmininkas? Andrius Kubilius. Tad „Valstybė“ turėtų keiksnoti ankstesnę valdžią kuri turėjo 4 metus refomuoti mokesčių sistemą taip, kaip žurnalas „Valstybė“ mano geriau, o neužsiimti beprasmybių rašymu. Bet kaip gi tai darys - gi negali teisiogiai atviru tekstu plūsti savų. „Valstybė“ yra dešiniųjų ruporas. Cha-cha-cha!

Rodyk draugams

LRT blūdas

Nacionalinis transliuotojas kitaip dar žinomas LRT televizija pablūdo. Nežinau kas rengia programą, bet stebiuos ir kaip programų direktorius taip sugeba antrą kart užlipti ant to paties grėblio. Užvakar, sausio 2 dieną, iš dalies valstybės biudžeto išlaikoma LRT televizija pakartojo Jungtinės Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos karalystės karalienės gimtadienio koncertą… Čia gi akivaizdus blūdijimas. Aš nesuprantu kaip galėjo pasirodyti kam nors įdomu retransliuoti tai kas yra visiškas absurdas.

UK's patriotic show on Lithuanian national TV...

UK's patriotic show on Lithuanian national TV...

Na, prie ko čia Lietuvos Respublika ir Jungtinės karalystės vidaus šventinė diena? Kodėl iš dalies Lietuvos Respublikos mokesčių išlaikomas “nacionalinis” (išties antinacionalinis) transliuotojas rodo tai kas aktualu kitai valstybei? Kodėl “nacionalinis” transliuotojas blūdija iki tokio laipsnio?

...transliuoja Jungtinės Karalystės patriotinį koncertą

...LRT retransliuoja (!) Jungtinės Karalystės patriotinį koncertą, rodytą prieš pusę metų...

Rodyk draugams