BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Atsargiai: siautėja demagogai!

Lietuvoje yra dvi fanatikų rūšys: kedofilai ir gruzinofilai. Pirmieji yra įsitikinę, kad Drąsius Kedys buvo idealaus tėvo etalonas, kovotojas už teisybę ir t.t. ir pan., antrieji gi yra įsitikinę, kad ne Gruzija 2008 m. rugpjūčio 8 dieną pradėjo karo veiksmus, o Rusija. Pradžiai apie antruosius. Na, kas atidžiai sekė įvykius puikiai atsimena kokia buvo atmosfera laukiant olimpinių varžybų atidarymų: daug kas tikėjosi ekscesų Kinijoje, tibetiečių protestų ir panašiai. Taigi pasinaudojusi pasaulio dėmėsio nukreipimu kitur, Gruzija pradėjo karo veiksmus siekdama paimti kontrolėn Pietų Osetijos valdymą, naudodama masinį, neselektyvų puolimą. Ir mano nuomone gavo atsaką kokio ir nusipelnė iš Rusijos pusės. Galėjo ir griežčiau. Kas sekė įvykius, tas žino. Vėliau Europos komisijos tyrimas vėlgi patvirtino: karą pradėjo Gruzija (mano vertimas):

Prezidento Saakašvili 2008 rugpjūčio 7 d. įsakymas 23:35 laiku vykdyti karinę ataką į Tsichinvali mažo intensyvumo karinį konfliktą pavartė į plataus masto ginkluotą konfliktą. Todėl šis veiksmas pagrįstai imamas kaip šio konflikto teisinės analizės atskaitos tašku.“(T.2, p.231)
„Neginčijama tai, kad Gruzijos ginkluotosios pajėgos pradėjo ginkluotą puolimą Pietų Osetijos remiantis prezidento M. Saakašvilio įsakymu duotu 2008 m. rugpjūčio 7 d. 23:35 laiku“ (T.2 p.238)

tai tiesiog akivaizdu, bet iki šiol yra bukapročių fanatikų nenorinčių pripažinti akivaizdaus fakto: karinius veiksmus pradėjo Gruzija.

Kita fanatikų grupė, kedofilai, kur kas aktyvesnė. Iki šiol tebesiautėjanti. Štai tokį skelbimą laikraštyje radau:

Demagogija

Įsiminkite šios demagogijos autorę

Siaubas! Teisinės neliečiamybės klausimo atėmimas iš Neringos Venckienės paverstas alfa ir omega, valstybei arba gyventi, arba mirti! Suprask, žlugs Lietuva. Šitokiu demagoginiu mėšlu maitinami provincijos žmonės. Net demagogija įvardinti yra per švelnu, čia - pezalai. Net labai pavojingi pezalai, nes skatina nusivylimą, nes neabejoju Neringai Venckienei teisinė neliečiamybė bus atimta. Ir tai teisinga. Bet štai kame yra blogybė, kokią žalą daro kedofilai: kai viskas yra suversta į krūvą ir paversta alfa ir omega žmonės yra apnuodijami, simbolio žlugimas skatins nusivilti viskuo kas čia surašyta ir nebeprotestuoti prieš akivaizdžiai žalingus dalykus, pavyzdžiui, skalūninių dujų išgavimą arba lenkų diskriminavimą. Suprask: nieko tu žmogeli nepadarysi… va cinizmo mašina yra visagalė.

Rodyk draugams