BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Lietuvių potraukis betonui

Sakykite, iš kur tas lietuvių pomėgis betonui? Prieš porą metų buvo atnaujintas tiltas per upelį, net ne per upelį, čia melioracijos griovys, ne Nemunas, srovė menka. Na tai iš abiejų pusių nuo tiltelio kokius 5 metrus išbetonavo. Sakysite tokios techninės normos? Keista, bet anksčiau nebūdavo. Pastaraisiais metais tikrai pastebiu, jei jau daroma kokia pralaida, tai išliejama tiek betono, kad net tarybiniais metais kai betonas buvo pigus tiek nepildavo. Net jei tokios normos, tai reikia atsisakyti šitos betonavimo manijos, nes rezultatas yra šlykštus:

betonuotas upelis

betonuotas upelis

Šlykštus upelis - šlykšti ir Lietuva.

Rodyk draugams

Sušaudytas kelio ženklas

Juk normalioje valstybėje to neturėtų būti. Ginklai juk marozams neišduodami. Tačiau akivaizdu, kad nenustygstantis vietoje ir savame kailyje nesitveriantis savo taiklumą išbandė. Ir panašu, kad tokių marozų buvo du.

gerai įsižiūrėkite

gerai įsižiūrėkite

Dešinėje kulkos palikta skylė yra kiek kitokia nei dviejų kulkų žymės centre, ties skaičiu 0. Vadinasi šaudyta iš dviejų skirtingų ginklų.

trijų kulkų žymės

trijų kulkų žymės

Kažkas ne iki galo ištyrė žmogaus psichinę sveikatą ir praeitį ir leidimą gavo. Šiandien šaudo į kelio ženklus, visgi tikėkimes tai nereiškia, kad rytoj šaudys į žmones, tačiau neabejotinai toks pomėgis šaudyti ką nors anksčiau ar vėliau sužeis. Visgi tikėkimes, kad taip neįvyks.

P.S. dievinamuose vakaruose, ypač Amerikoje sušaudyti kelio ženklai - įprasta realybė. Nuvažiavo, pamatė, reikia integruotis - atnešti ir pas mus.

Rodyk draugams

Valgyk, miegok, reivink, kartok

Niekaip negaliu suprasti kas per tolkas kreivezoti graffiti su anglišku tekstu? Tipo esi baisiai krūtas, tai yra cool, maždaug esi europietiškas ir vakarietiškas? Panašu kad taip teplioriai ir masto, bet tokiu atveju tai primityvus beždžioniavimas. Pastebėjau ir nufotografavau štai tokį graffiti:

eat sleep rave reapeat

eat sleep rave reapeat

Tepliorius beje padarė klaidą: eat (valgyk), sleep (miegok), rave (reivink), reapeat (kartok) - žodis kartok rašosi būtent va taip - repeat, o ne reapeat. Norėjo mandrai, o gavosi kvailai… Reiveriai - galvojau, kad tokie išnyko dar prieš 20 metų. Ar apie tokius ką nors girdėjote paskutiniu metu? Ar jų dar yra?

Rodyk draugams

Lietuviški cenzoriai, apsikakokite iš pasiutimo!

Cha-cha-cha. Taigi šiandien žiūrėjau Rusijos prezidento teisioginę konferenciją per RTR Planeta, kurią lietuviška cenzūra uždraudė transliuoti nuo šių metų balandžio 13 dienos. Ir ką jūs man padarysite? Vienintelis dalykas ką galite, tai iš pasiutimo prišikti sau į kelnes. Jokia tautinė beždžionė negali man nurodyti ką žiūrėti ir ko nežiūrėti.

Šiaip prieš kokius du-tris metus net nežiūrėdavau, kanalus perjungdamas dirstelėdavau ir žiūrėdavu kitką. Rusija nebūdavo įdomi. Tiek dabar, tiek pernais metais šią konferenciją specialiai žiūriu, iš principo. Pirma, gaunu tiesioginę informacijją, o ne iškraipytą. Antra, jaučiuos it disidentas! Trečia, pats tas draudimas suaktyvina smalsumą: o ką gi ten rodo?

Čia keletas nuotraukų kaip įrodymas:

taigi žiūrėjau

per RTR Planeta, kuri Lietuvoje yra uždrausta

ir ką jūs man padarysite?

ant nuotraukų yra data, įjungiau

ant nuotraukų yra data, įjungiau

прямой эфир! RTR Planeta!

прямой эфир! RTR Planeta!

Juokingiausia, kad ši preskonferencija buvo nušviesta kur kas labiau Lietuvoje nei kad nebūtų draudimo.
Pats didžiaptriotinis delfi.lt transliavo tiesiogiai, sulaukta net 1288 komentarų - žymiai daugiau nei analitinis straipsnis delfyje. Skaičius pateiksiu tokius kokie yra rašymo metu.

Neatsiliko lrytas.lt, vėlgi vykdė tiesioginę transliaciją, komentarų vėlgi nemažai - 866. Šaunuoliai!

15 min.lt irgi transliavo! Tačiau norėdami sumenkinti konferencijos reikšmę: straipsnį pavadino “Nykioje konferencijoje Vladimiras Putinas atsakinėjo į žemdirbių, statybininkų ir vaikų klausimus”. Cha-cha-cha! Komentarų kaip jų portale taip pat nemažai - 175. Tačiau čia pat esančiame straipsnyje teigia priešingai: Vladimirui Putinui teks paplušėti – susirūpinę rusai atsiuntė daugiau nei milijoną klausimų. Taigi tokiu pigiu melu “nykioje konferencijoje” net patys savęs nepajegė apgauti. Šaunuoliai, intriguoti menkinant - gudru!

Tataigi: viskas suveikė atvirkščiai nei nori lietuviški cenzoriai. Čia taip pat kaip su isterišku durnelių trydaliavimu dėl rusiškų muzikantų koncertavimu Lietuvoje. Niekas net nepastėbėtų, aš pavyzdžiui, net nežinau kada ir koks rusų popso atlikėjas atvažiuoja į Lietuvą, bet dėka Rasos Juknevičienės isterijos, ačiū sužinau. Preskonferencija buvo nušviesta, žiūrimumas manau buvo ne ką menkesnis nei, kad RTR Planeta nebūtų draudžiama.

P.S. O šiaip Lietuvoje nėra tokio politiko kuris 4 valandas sugebėtų atsakinėti į žmonių klausimus tiesiogiai ir sugebėtų susitvardyti. Faktas.

Rodyk draugams