BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Daugėja patriotinių debilų

Kuo toliau stebiu tai kas vyksta dabartinėje, va šiuo metu Lietuvoje pastebiu vieną blogą dalyką: daugėja patriotinių kvailių. Aš dar juos vadinu patriotiniais debilais. Tai agresyvūs patriotiniai rėksniai įžvelgiantys visur klastą. Dabar gi valdžios dėka, konkrečiai Polikarpovnos ir Butkevičiaus mus “rusai puolai”, o tai persiduoda ir visuomenei. Na gerai, prisideda dar ir kai kurie žurnaliūgos prie isterijos kūrimo. Na tai runkeliai ir mužikai tą tvyrančią atmosferą pasigauna, na ir ima kovoti su “rusų agentais” kurie anot patriotinių debilų slypi už kiekvieno kampo.

Nieko naujo po saule. Frazes: kuo didesnis patriotas - tuo didesnis idiotas, patriotizmas - paskutinė niekšų priebėga - sugalvojau ne aš.

Rodyk draugams

Tolimesni nuotykiai su ESO

Tęsiu pasakojimą. Taigi, dėl to, kad Lietuva prisijungė prie Euro zonos, ir dėl to, kad nuo 2016 metų prisijungė prie SEPA erdvės, SEPA - tai nuo akronimo iš: Single Euro Payments Area - Vien euro mokėjimų erdvės - nebeliko tiesioginio debeto. Dėl to, kad nebeliko tiesioginio debeto automatiškai pinigai už sunaudotą elektros energiją nebebuvo nuskaičiuoti iš sąskaitos gruodžio mėnesį. Tariu „Ačiū“ jums už tai, Vasiliauskai, Butkevičiau ir Dalia Polikarpovna, kad jus visus…

Tad teko mokėti tiesiogiai vykdant pavedimą iš savitarnos, tačiau esu neįpratęs naudotis tiesioginiais pavedimais , tam ir yra žmonijos sugalvotas tiesioginis debetas, kad būtų mažiau galvos skausmo, tad padariau klaidą vykdydamas pavedimą iš elektros savitarnos.

Na ir ką? Atėjo laiškas grasinantis atjungti elektrą. Bandymai prisijungti prie manogile.lt ir išsiaškinti kodėl ir už ką ta skola, nes aš gi realiai sumokėjau buvo užknisantys. Dabar manogile.lt gali naudotis tik arba mazochistas, arba didelę kantrybę turintis žmogus. Komentarai patvirtina kad sistema neveikia tvarkingai.

Įspėjimas dėl galimo elektros energijos tiekimo nutraukimo

Įspėjimas dėl galimo elektros energijos tiekimo nutraukimo

Laiške skelbiasi girdi išsiaiškinti galima arba skambinant, rašant elektroninius laiškus arba jungiantis prie tos pačios manogile.lt…

Kviečia prisijungti prie manogile.lt...

Kviečia prisijungti prie manogile.lt...

Prisijungti prie to ko prie ko problemiška prisijungti - juk tai pasityčiojimas…

Na kam to sujungimo reikėjo, kam? Juk kuo didesnė įmonė, tuo didesnė betvarkė. Prisimenu kai buvo sujungti VST ir Rytų skirstomieji tinklai, tai mano mama ėmė gauti laiškus iš to naujojo Lesto, nes kažkada buvo VST klientas. Žodžiu sukūrus Lesto duombazėse iš VST laikų liko įrašas, tai ir ėmė siųsti laiškus, nors dar esant tam pačiam VST tų laiškų buvo atsisakiusi. Vargas jums žmonės kas bus kai reikės išsiaiškinti galus iš šitokio elektrinio-dujinio monstro žinomu pavadinimu ESO, kuris yra viso labo akronimas iš įmonės pavadinimo - AB Energijos skirstymo operatorius, veikiantis po prekiniu ženklu Gilė…

Rodyk draugams

“Jis daug nusikaltęs tautai, mūsų”

Tai ne mano žodžiai.

Kartais stebiuosi kai kurių lietuvių kvailumu. Kokie gi jūs lietuviai esate naivūs ir neišmanėliai. Kaip lengvai pasiduodate tvyrančiai nuomonei ir pradedate save įaudrinti fantazijomis ir paranojomis. Trūksta žodžių. LNK televizija, 2016 metų vasario 1 diena, apie 21:33, žinių laida. Kažkokia patriotinė babcė, žurnalistų pakalbinta ką mananti apie teismo skirtą piniginę baudą Viktorui Uspaskich, rėžia:

“Jis daug nusikaltęs tautai, mūsų”

Tpfu. Nesu VU gerbėjas, niekada nesu balsavęs už Darbo partiją, bet tai kliedesiai. Kur tie nusikaltimai prieš lietuvių tautą, a?

Rodyk draugams