BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kovo 11 nešvenčiu

Nes neturiu ko švęsti. Visos to kalbos apie nepriklausomybę kaip savaimę vertybę yra neįtikėtinas tuščiažodžiavimas.  Jau rašiau ir dar sykį galu pasikartoti: šalies nepriklausomybę nėra vertybė pati savaime, tai tik įrankis tikslams pasiekti dar 2012 metais. Aš tuo labiau ir labiau įsitikinu. Gi plūsta krūvos pabėgelių iš nepriklausomų Afrikos ir Azijos šalių į Europą. Arba JAV atveju iš centrinės Amerikos nepriklausomų šalių bėga gi tūkstančiais į Jungtines Valstijas. Migrantai ar pabėgeliai - net nežinau kaip apibūdinti. Teoriškai ekonominiai migrantai, praktiškai pabėgeliai nuo skurdo, iki šlykštumo korpumpuotų lotynų Amerikos šalių giėga iš nepriklausomų valstybių! Jų, centrinės Amerikos gyventojų, atveju jų kelionė yra dar pavojingesnė nei pabėgelių iš Šiaurės Afrikos kurie turi įveikti tik gamtinę kliūtį - Viduržemio jūrą, gi latinosai ne tik turi nukeliauti iki JAV bet ir dar tampa Meksikos mafijos užpuolimų taikiniais. Tpfu, kažkokie meksikonų mafijoziai yra nežmonės, žudo ir grobia tokius pat kaip save. Ką čia aš rašau apie latonosus ir kitokius papuasus, gi lietuviai gi masiškai emigruoja į vakarų Europos šalis ar JAV. Tai kaip čia yra? Šalis t.y. Lietuva yra nepriklausoma, o iš jos bėga, kokia prasmė iš tokios valstybės jei iš jos šalies gyventojai bėga?

Tad politikas šnekantis apie nepriklausomybę kaip savaiminę vertybę kaip vertybę a priori yra šūdmalys neraliuotas, tuščiažodžiautojas-neišmanėlis, pliurpalas nesvietiškas. Ir tokių patosinių šūdmalių yra apstu.

Tačiau nepriklausomybės nešvenčiu ne tik aš, bet ir kiti artimieji, nes paprasčiausiai negali švęsti, nes turi eiti į darbą. Taip, taip, jūs ką galvojate kad kovo 11 diena yra šventė visiems? Visiems Lietuvos gyventojams? Nieko panašaus, pavyzdžiui gi parduotuvės dirba. Tad mano artimųjų šeima vietoj to, kad su visa šeima su vaikučiu poilsio dieną nueitų į kokį nepriklausomybei paminėti skirtą renginį, kaip laisvalaikio praleidimo būdą, dabar artimųjų mama turi eiti į darbą. Cha! Net tarybiniais laikais to nebuvo, jei jau būdavo kokia valstybinė šventė kokia spalio 7 ar lapkričio 7 tai nedirdavo visos parduotuvės ir niekas nuo to iš bado nemirdavo.  Neįtikėtina, bet kapitalizmas toks koks yra Lietuvoje t.y. laukinis kapitalizmas skatina nešvęsti kovo 11 dienos, elementariai vien dėl to, kad žmonės dirba. Ką pardavėjos nėra žmonės?

Nepatingėjau ir nuėjau į Akropolį. Žmonių minios. Kovo 11 - eilinė didžiojo šopingo diena, kuomet su visa šeima žmonės atvažiuoja apsipirkti. Tenka konstatuoti - pardavėjos Lietuvoje nėra žmonės.

kovo 11 - šopingo diena

kovo 11 - šopingo diena

Toli Lietuvoje iki vakarų Europos, ten net sekmadieniais nedirba, tad nenuostabu kad iš Lietuvos žmonės emigruoja, nes Lietuva darbo santykių prasme nėra patraukli.

Bus daugiau panašia tema.

Rodyk draugams