BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pardavėjos Lietuvoje nelaikomos žmonėmis - taip jau išeina

Penktadienį ir šeštadienį (gegužės 26 ir 27 dienomis) buvo “Jamam” dienos. Išpardavimas tęsėsi po 14 valandų kiekvieną dieną. Ir tas keturiolika valandų gi turėjo atidirbti pardavėjos. Taip, taip visas tas keturiolika valandų. Žinau. Kokios dar aštuonios darbo valandos? Pamirškite! Lietuvoje yra 19 amžiaus kapitalizmas.

Jamam

Jamam su Godzilomis ir King Kongais

Neįtikėtina, bet tie patys parduotuvių savininkai dirbo ir sekmadienį, 28 dieną. Durniai ir niekšai tuo pačiu. Aha, žmonės taip ir puls sekančią po išpardavimų atgal į tas pačias parduotuves apsipirkti! Koks neįtikėtinas parduotuvių savininkų naivumas ir gobšumas!

Nenusotabu kai vyrauja toks žmonių išnaudojimas (ir dar už minimumą) žmonės bėga iš Lietuvos. Nu nėra taip, na negali būti taip, kad sekmadienais išvis parduotuvės katalikiškose šalyse dirbtų. Lietuva ne Marijos žemės, o Mamonos žemė.

Rodyk draugams

Dramblys cirke

Lietuviškos žurnaliūgos yra mėšlas, ta kritinė masė, kuri formuoja mūsų nuomonę yra tikrų tikriausias mėšlas. Taip, taip, pigių sensacijų ir dramblio iš musės darytojai. Neraliuoti bukapročiai. Prieš porą savaičių - savaitę buvo ant visos Lietuvos paskelbta: dangus griūva!!! Cirke dramblys nelaisvėje laikomas!!! Gyvūnų teisių pažeidimas!!! Ajajai, kankinasi!!!

Valdžiažmogiai (tokie patys bukapročiai) atsiliepė: aha, dangus griūva!!! Uždrausime drambliui dalyvauti cirke!!! Dramblį konfiskuosime ir įkišime į Kauno zoologijos sodą!!! Na tai kas kad ten bus už grotų ir sąlygos drambliui bus dar blogesnės, bet už tai bus tvarka!!! A ko tie čekai čia be lietuviškų leidimų koncertuoja!!! Uždrausti!!! Uždrausti!!!

Pamiršote? Primenu, pateikiu nuorodas į straipsnius:
Sukretė cirko dramblio elgesys: bus siekiama uždrausti gyvūnų pasirodymus cirke - lrytas tv reportažas
Šiaulių cirke - dramblio laikymo pažeidimai - 15min.lt
Šiaulių aplinkosaugininkai išsakė priekaištų dėl dramblio laikymo cirke - delfi.lt

Tačiau patys didžiausi bukapročiai buvo Aplinkos ministerijoj. Jie ką, dramblių mėšlą rūko, kad sugebėjo surašyti va tokius kliedesius, cituoju:

Tačiau cirkas neturėjo Aplinkos apsaugos agentūros išduoto leidimo prekiauti gyvūnais, jų dalimis ar gaminiais iš jų skirto cirko pasirodymams. [...]

Cirko atstovams įteiktas privalomasis nurodymas įrengti drambliui 60 m2 vidaus patalpą bei ne vėliau kaip per 12 dienų Šiaulių RAAD pareigūnams pateikti leidimą prekiauti gyvūnais, jų dalimis ir gaminiais iš jų. Už šių reikalavimų neįvykdymą cirko atstovams gresia administracinė atsakomybė.

šaltinis: Aplinkos ministerija, 2017-05-11

Čia aš rimtai, surašyti kažkokie kliedesiai. Prie ko čia leidimas prekiauti gyvūnais? Kas ir kur parduoda cirko dramblį? Ką dramblį jau išmesinėjo ir parduoda dalimis? Išdirbo dramblio odą ir parduoda čemodanus padarytus iš to dramblio odos? Gi ne! Tai po velnių kas Aplinkos ministerijoje rašė šitą idiotišką tekstą? Vardas ir pavardė šito bukapročio, koks? Viešųjų ryšių skyrius ar aplinkos viceministras Martynas Norbutas  - tekste figuruoja jo pavardė, ar Šiaulių RAAD (RAAD - tai regiono aplinkos apsaugos departamentas)? Bet kokiu atveju puiki iliustracija kokie proto bokštai dirba aplinkos ministerijoje.

Aš rimtai: parašytas kažkoks formalistinis valžiažmoginis teisine naujakalbe tekstas, kuris yra absoliučiai nelogiškas. Neabejoju atėjo skundas iš kokio maksimalistinio idealisto. Na ir pareigūnai turėjo reaguoti, bet vietoj to kad pasiųstų šalin šitą idealistėlį kuriam nepatinka drambliai cirke, pareigūnia surašė šitą absurdą. Neabejoju, kad buvo va taip panašiai.

Štai šitas dramblys, gyvas ir sveikas:

dramblys vaikšto prižiūrimas laisvai!

2017-05-02, dramblys vaikšto, savaime suprantama prižiūrimas, laisvai!

Taip aš sutinku, kad idealiame pasaulyje apskritai neturėtų būti laukiniai gyvūnai laikomi cirke, zoologijos sode, ar tuo labiau namuose. Tačiau čia cirko gyvūnas, vargu ar galima taikyti tiesiogiai sąvoka “laikyti ne mažiau 60 kv.m. patalpoje”. Tebūnie, taip. Bet kai valdžiažmogiai ėmė aiškinti girdi neturi leidimo demonstruoti dramblio ir dėl to reikia atimti - supranti kad gyvename kažkokioje absurdo šalyje, kuri kaip suprantu net nėra Europos Sąjungos šalis. Taigi tai cirkas iš Čekijos. Europos Sąjungoje galioja laisvas prekių ir pasalugų (šiuo atveju žmonių linksminimo paslaugų) judėjimas.  Jei cirko savininkai turi dramblio įsigijo dokumnetus, kur čia problema? Tai kam čia dar atskiras ledimas demonstruoti dramblį, ir tuo labiau prekiauti gaminiais iš dramblienos? Ei, čia gi Čekijos įmonė, netikiu kad Čekija yra idiotiškesnė valstybė už Lietuvą (už Lietuvą idiotiškesnės tegali būti tik Afrikos valstybės), ir nemanau, kad Čekijoe reikalingi du dubliuojantys leidimai: ir įsigijimo liudijimas, ir leidimas drambliui dalyvauti cirke. Kam laukiniai gyvūnai laikomi cirke apskritai? Ogi tam kad dalyvautų cirko pasirodymuose. Jei laukiniams gyvūnmas negalima dalyvauti cirke, tai uždrauskite cirkui apskritai įsigyti laukinius gyvūnus. Elementaru. Bet matyt Čekijoje valdžiažmogiai yra protingesni ir jei jau cirkas turi dramblio įsigijimo dokumentus, tai ledimo pasirodyti nebereikia, nes kam galų gale šitas beprasmiškas dubliavimas?  Bet kokiu atveju čia Čekijos reikalai, ir neįsivaizduoju kaip lietuviškų valžiažmogių siautėjimą galima suderinti su laisvu prekių ir paslaugų judėjimu.

Kokią gi čekai parveš nuomonę apie Lietuvą? Puikią, tik kabutėse.

P.S. bet po to priėjo Linas Balsys ir ėmė vapalioti apie gyvūnų teises (žiūrėkite reportažą ir skaitykite straipsnį), ir čia man jau neišlaikė nervai. Kodėl Lietuvoje niekas nesirūpina benamiais žmonėms kurie net tų 32 kvadratinių metrų neturi? Kaip kas galėjo balsuoti už šitą deputatą? Aš nesuprantu, kaip galima kažką dar vapalioti apie gyvūnus kai tikri ir gyvi žmonės be stogo virš galvos gyvena. Kaip galima gerbti tokius politikus ir tokią valstybę?

Lietuviškas absurdas: triukšmas dėl dramblio kuris tik laikinai, tik cirko turų

Lietuviškas absurdas: triukšmas dėl dramblio kuris tik laikinai, tik cirko turų metu gyvena 32 kv.m. patalpoje ir tuo metu nė žodžio iš Lino Balsio apie benamius kurie net tų 32 kvardatinių metrų neturi!

.

Rodyk draugams

Gintarinė ir Norfos vaistinės

Ilgą laiką buvo ir man buvo neaišku, kodėl Norfos ir Gintarinėje vaistinėje vaistų kainos yra vienodos. Na negali taip būti, kad absoliučiai visos vaistų kainos būtų identiškos skirtinguose tinkluose? Ir taip mėnuo iš mėnesio, metai iš metų. Paimkime kad ir šių metų gegužės reklaminius katalogus:

2017 metų gegužė

2017 metų gegužė

Žiūrime į gintarinės vaistinės katalogą. Pvz., apsaugai nuo saulės Eucerin taikoma 20% nuolaida, o maisto papildui Amarin - 40% nuolaida.

žiūrime kokios nuolaidos

žiūrime kokios nuolaidos

Žiūrime į Norfos vaistinę, susirandame tą patį preparatą. Nuolaidos identiškos, 20 ir 40 procentų.

viršuje per vidurį

viršuje per vidurį

Žiūrime toliau, žiūrime į galutines kainas, tarkime va tokie produktai (čia Gintarinėje vaistinėje - apačioje kairėje yra nurodyta):

įsidemėkite

galime žiūrėti ir į nuolaidas, ir į kainas

Susirandame tuos pačius produkutus Norfos vaistinėje - viskas sutampa 1:1.

tie patys produktai - tos pačios nuolaidos ir kainos

tie patys produktai - tos pačios nuolaidos ir kainos

Ar čia koks kriminalas? Žinoma, kad ne. Kam aš visa ta surašiau? Tiesiog mano tėčiui senai neaišku, kodėl šių vaistinių tinkluose vienodos kainos.  Neabejoju gali būti neaišku ir kitiems žmonėms, kurie, aišku, yra pastabūs. Atsakymas pasirodo toks: tiek UAB “Gintarinė vaistinė”, tiek UAB “Norfos vaistinė” priklauso tam pačiam savininkui - UAB Limedika, vat ir todėl vaistų kainos šiuose vaistinių tinkluose yra vienodos. Dabar žinokite.

Rodyk draugams

Paranoja ir niektauzystė iš Žygimanto Pavilionio

Ketvirtadienis, gegužės 4 diena, LNK televizijos eteris, laida “Valanda su Rūta”. Laidoje rodomi reportažai ir šnekama kodėl ir kaip lietuviai važiuoja pirkti prekių į Lenkiją ir Baltarusiją. Laidoje dalyvauja apie ir buvęs Lietuvos Respublikos ambasadorius JAV Žygimantas Pavilionis. Po reportažo apie Baltarusiją leptelėjo tokiųnesąmonių, kurias verta pacituoti ir paanalizuoti, šiaip įdomumo dėlei. Cituoju, žodis į žodį, tik pradžią tirados praleidžiu, nes ji neaktuali temos analizei:

… na gal, aišku, pigių, pigios degtinės mėgėjams geriau Baltarusijoj. Bet šiaip irgi siūlyčiau per daug ten ne-ne-neužsilenkt. Ir ypač ne-nekalbėt labai daug. Nes matot, tie kurie su jumis kalba (na aš galbūt tipiškas konservatorius - pastebiu tokius dalykus) bet jie renka informaciją lygiai taip pat. Nes ypač išgėręs lietuvis turbūt viską gali apie savo valdžią pasakyti: ir kur kas stovi ir kur kas ką saugo, tad būkite atsargesni. Baltarusijoje galit prarasti tą laisvę gal net ir šiais metais. Manevrai, visą kitą - gal net paskutines dienas režimas gyvena. Tai aš suprantu, kad reikia girdyt tautą, kad, ė, už eurą ar dar mažiau taip sakant, bet jūs supraskite, kad ten vyksta drama ir aišku galima to nematyt, galima saldžiai, ė, džiaugtis tuo, bet šiaip tai siūlyčiau biški.

Kalba netaisyta. Va taip, žodis į žodį, tik pauzių neperteikiau. Ką bepridurti, galėjo dar gale pasakyti: “dangūs griūva! Rusai puolai!” Pas Pavilionį neįtikėtinas primityvaus ir juoda-balta tipo mastymas. Paanalizuokime. Pirma, jūs tėvynsąjungiečiai nesate konservatoriai. Aš va konservatyvus, nemėgstantis naujovių, nes daugelis tų naujovių yra tiesiog erzinančios nes yra paprasčiausiai neištobulintos. Jūsų partijos pavadinime nėra nė užuominos apie konservatizmą, ir jau kokius 10 metus, kada ten su neva “krikščionimis demokratais” susijungėt. Pavilioni, jūs negalite pastebėti to ko nesate matęs, jūs dirbote JAV, o ne Baltarusijoj, tad savo logiškai išmastytą paranoją projektuojate eiliniams žmonės, kurie neabejoju ir būdami absoliučiai blaivūs viską apie Lietuvos valdžią išsakys ką galvoja. Kai sutiksiu baltarusį ar (o siaube!) rusą, ir jei manęs paklaus, tai išdėsiu į šuns dienas lietuvišką valdžią ir už dyką, nes lietuviški valdžiažmogiai jūs to verti. Ir nemanau kad būčiau vienintelis.

Lietuvis žinantis valstybines paslaptis ir tai prasitaręs Baltarusijoje na niekaip negali prarasti tos laisvės. Kaip? Na kaip? Jau greičiau bus apdovanotas pinigais, na bet savo laisvės nepraras. Šis Žygimantos Pavilionio nusišnekėjimas parodo, kad Žygimantas Pavilionis neturi loginio mąstymo. Na kaip žmogus gali prarasti laisvę jei jis, tarkime, žino kokias valstybines paslaptis ir jas išduoda kitai valstybei? Kur logika? Nėra.

Dažni teiginiai, kad rudenį Baltarusija praras nepriklausomybę karinių pratybų “Zapad 2017″ metu (tą šitas veikėjas ir nori pasakyti) yra tuščias muilo burbulas paskleistas, kiek atsipaisčiau, absoliučiai nevykėliškos Baltarusijos opozicijos, kuri minta iš užsienio šeriamais pinigais, tad skleisdama apokaliptinius scenarijus nori parodyti savo reikalingumą. Tiesiog atidirbinėja, beje atidirbinėja ir Lietuvos Respublikos mokesčių mokėtojų pinigus! Taip, taip! Kaip jums patinka, kad jūs lietuviai išlaikote Baltarusijos opoziciją? Ar jūsų kas nors atsiklausė? Kas būtų jei Baltarusija ar Rusija išlaikytų Lietuvos opozicines partijas? A? Ohoho, kas būtų! Landsbergiai ir juknevičienės iš pasiutimo plaukus sau rautųsi. Ehehe, trūksta žodžių koks kipišas būtų!

prie Baltarusijos opozicijos išlaikymo prisededa ir Lietuva

Prie Baltarusijos opozicijos išlaikymo prisededa ir Lietuva. Ką nežinojote? Dabar žinokite.

Galiu lažintis, nieko “Zapad-2017″ pratybų metu kurios vyks Baltarusijoj neįvyks nieko panašaus, t. y. neįvyks jokios Baltarusijos užėmimo. Žinot mane jau užkniso tas Rusijos demonizavimas ir vaizdavimas kaip kokią marazmatinę-militaristinę valstybę. Aha, Vladimir Putin yra kvailys kuris tik dar labiau nori komplikuoti Rusijos pozicijas. Aha, ir čia užsiminsite Ukrainą ir visą tą masinės medijos jau 3,5 metų besitesiančios rusofobijos suformuotą nuomonę.

Grįžtu prie temos. Reikia būti kvailiu, kad remtumeis tuo šaltiniu, kuris yra išlaikomas tavo paties, kuris iš to gyvena ir suokia tai kas tau (konkrečiai čia valstybei kuri tave išlaiko, t.y. Lietuvai) naudinga.  Žygimantas Pavilionis negali nežinoti, kad Baltarusijos opozicija yra išlaikoma ir Lietuvos Respublikos mokesčių mokėtojų lėšomis. Tai loginė klaida. Tai parodo koks primityvus yra šis buvęs ambasadorius.

Belieka tik stebėtis kaip šitoks vėjus šnekantis veikėjas galėjo būti ambasadoriumi. Tai ne pirmas kartas kada šitas Pavilionienės sūnus skalambijo apokaliptikas iš serijos: rusai Lietuvą puola. Ir tuomet iškyla klausimas, kas jis per žmogus, kokioje šeimoje jis išaugo? Gi nepanašu, kad šis žmogus yra toks apsimestinis taikantis į konjuktūrą, gi tokių politikų yra pastu, ne, jis išties šneka nuoširdžiai, taip kaip jis supranta ir mąsto.

Rodyk draugams

Auga nauja nutukėlių karta

Nieko gero iš Lietuvos nebebus. Nykimas ir degradacija ir toliau augs - taip, tai mano nuomonė, bet nemanau kad esu šizikas. Vakar žiūrėdamas kažkaip įsisamonijau, ir suprantu kodėl, bet va kaip taip išreikšti tekste? Labai daug tektų rašyti. Viską suvelti į vieną krūvą nenoriu nei pats ir puikiai suprantu, kad skaityti tekstus kur norima pasakyti viską yra kančia.  Teks dalimis.

Šiandien mačiau šlykščią mergą, net mergaitę, na tikrai dar ne panelė. Pagal amžių sakyčiau yra aštuntokė ar devintokė, šiais laikais vaikai auga greičiau, akceleracija išties egzistuoja, tad nenustebčiau kad ši mokinė yra šeštokė - septintokė. Sunkiai nusakomas amžius tarp paauglystės ir vaikystės, priedo mergaitės auga greičiau. Kad ji buvo mokinė, tai buvo akivaizdu, nes su kuprine ir pamačiau apie 14:30, t.y. tada kada mokiniai grįžta iš mokyklos. Be abejo tai jau ne pirmas kartas kada matau tokią šlykščią vakarietiško-angliško tipo šlykščią merginą. Dar prieš 10 metų tokių nebūdavo. Todėl nekenčiu vakarietiškumo, išties tai atsainus ir visiškai nerūpestingas nesirūpinimas savo išvaizda, tai pateikiant kaip savo laisvumą ir kūrybingumą - laisvumas ir kūrybingumas jų nuomone, savaime suprantama. Tai va šiandien matytoji buvo jauniausia matyta mergina kuri buvo tiesiog nežmoniškai šlykšti: žaliai dažyti plaukai, į ausis įsiverti tokie didžiuliai žiedai kurie ištempia ausų spenelius kaip pas kokį mumba-jumba genties afrikietį, na ir pabaigai per nosies šnervę įvertas auskaras. Tpfu…  Kas iš šios mergaitės bus kai ji suaugs? Koks normalus vaikinas norės su ja draugauti? Koks normalus vyras norės ją vesti? Na, taip, lygiai toks pat frykas-gotas, arba koks pijokas kuriam užgėrus bet kokia moteris tampa graži, be abejo dar profilaktiškai muš - ko ji tokia šlykštynė, va reikia paauklėti…

Praėjau pro greito maisto restoraną “Hesburger” ir nustėrau: vien mokiniai. Vien, na beveik vien, mokiniai ryjo mėsainius ir gėrė “Koka Kolą” ar “Fantą” ar kitą žiauriai užsaldintą gazuotą gėrimą kur saldumas permušmas rūgštimi, kad nepykintų. Mėsainiai su Koka Kola = kalorijų bomba. Suskaičiavau: buvo 14 mokinių, dar viena mergina, ir mama su sūnumi kurie, savaime suprantama - o ko dar čia eiti, valgė mėsainius.

Kas iš jų vos po kokių penkerių metų bus? Taigi drimbos-nutukėliai, tikėtina dar ir sergantys diabetu. Kiek valstybei atsieis jų gydymas? Kas nors tai skaičiuoja? Tikriausiai niekas.

čipsų pakuotės mėtosi visur

čipsų pakuotės mėtosi visur

Apie gatvėse besimėtančias pakuotes nuo bulvių čipsų net nekalbu, jų apstu, ir kiek matau pagrindinis bulvių čipsų vartotojas yra mokiniai.

Rodyk draugams

Vogta piniginė

Bevaikščiodamas radau štai tokį radinį. Vogta piniginė.

vogta piniginė

Vogta piniginė kuri net apsamanojo

Pinigus pasiėmė, o pačią piniginę su nuolaidų kortelėmis išmetė.

pagal nuolaidų korteles galima nustatyti kam priklausė

Pagal nuolaidų korteles galima nustatyti kam priklausė

Pragulėjo tarp žolių, po lapais ir po sniegu mažiausiai 8 metus - nuolaidų kortelių galiojimo laikas tikrai dar buvo nepasibaigęs. Net apsamanojo per tą laiką.

vardas nurodytas Jūratė Janušauskienė

Jūratė Janušauskienė

Jei jus, Jūrate Janušauskiene, domina tai kas liko iš piniginės, galiu parodyti kur ši apsamanojusi piniginė yra.

Štai toks įrašas, praktiškai apie nieką. Moralas būtų toks: žmonės, saugokite savo pinigines.

Rodyk draugams