BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Dvokiantys Šiauliai

Va dabar, šiuo metu Šiauliai dvokia. Dvokia pietiniame rajone, kur gyvena dauguma šiauliečių. Teisybės dėlei taip pasitaiko gana retai. Šį šildymo sezoną smirdėjo, kai buvo įjungtas šildymas. Ir, berods, dar vieną sykį. Taigi šiandien antras, arba trečias atvejis, na daugių daugiausia ketvirtas atvejis. Nuo to kad retai dvokia, gi užknisa vistiek. Dvokia kažkokiu šlapio šieno ir medžio drožlių smarve plius dar kažkoks salsvus kvapas. Na jis įvairuoja. Vėjas šiaurės rytų - pridedu skrynšotą kaip įrodymą iš Lietuvos hidrometeorolgijos tarnybos prie Aplinkos ministerijos tinklapio old.meteo.lt (senesnis duoda daugiau įvairesnės informacijos, tačiau galite pasitikrinti ir tiesiog meteo.lt), pasirinkite virš žemėlapių punktą “Vėjas”.

vėjas iš šiaurės rytų - Šiauliai dvokia

2016 m. gruodžio 11d., 21:00, vėjas iš šiaurės rytų - Šiauliai dvokia

Kartoju, tai atsitinka retokai, nes šiaurės rytų vėjas yra retokas, Lietuvoje vyrauja vakarų vėjai. Pietinis Šiaulių rajonas yra apgalvotai pastatytas vietovėj - ačiū Tarybų Lietuvos urbanistams ir architektams - aš čia rimtai. Nežinau kas gal Mazuronis (ji prisidėjęs prie Šiaulių statybų) ar kitas architektas, bet pramonės rajono vieta buvo parinkta moksliškai. Visgi smarvė, kaip minėjau nors ir labai retai, bet visgi atsiranda. Išvėdinti kambarius - beprotybė ir savo buto smardinimas ir, linkęs manyti, nuodijimasis. Aišku, pasikeitus vėjo krypčiai smarvė išnyksta. Jokiu būdu neteigiu ir nenoriu kad suvoktumėte taip, girdi, Šiauliai nuolat dvokia. To nėra. Priedo dar rašau iš savo perspektyvos, iš tos vietos kur aš gyvenu. Kaip yra kitur aš nežinau, tačiau blaivus protas sako, kad tada dvokia kitur… Dar prieš kokius tris metus tokios smarvės nebūdavo. Niekada šitokios smarvės nebūdavo. Pietinis miesto rajonas pasižymėdavo pačiu švariausiu oru visuose Šiauliuose.

faktiniai orai, 23:00, vėjas iš šiaurės rytų

idedu ir faktinių orų skrynšotą, 23:00, vėjas iš šiaurės rytų

Na o dabar dvokia. Spėkite, kas ir kodėl taip smardina Šiaulius, užuominų pateikiau pakankamai. Pilnas atsakymas - lietuviško absurdo ir idiotiškumo įrodymas, ir kai suvoki kas, kaip ir kodėl, tada ima neveltis. Supranti, kad šita valstybė išsikraustė iš proto.

Atnaujinimas. Komentaruose jau rašo, kad čia Ginkūnų vištinykas lemia kad Šiauliai smirdi. Ne, tikrai ne vištinykas. Kvapą aprašiau: kažkas panašaus į drožlių ir salsvų cheminį kvapą. Vištinykas gi dvoktų mėšlu, o to nėra. Aš žinau priežastį, bet kol kas nerašysiu. Iki 2017 metų galo fiksuosiu smarvės datas, o po to atskleisiu kas smirdi. Kaip minėjau tai bus valstybės nukvakimo įrodymas.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (2)

  1. Petras:

    Tai pastebėjau ir aš. Gal tai Ginkūnų vištinyko kvapai. Kartais gana stiprus - tiesiog stengiesi silpniau kvėpuoti. Manau tai tikrai ne į naudą mūsų sveikatai.

  2. Petras:

    Tai pastebėjau ir aš. Gal tai Ginkūnų vištinyko kvapai. Kartais gana stiprus - tiesiog stengiesi silpniau kvėpuoti. Manau tai tikrai ne į naudą mūsų sveikatai.

    [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

Rašyti komentarą