BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Gintarinė ir Norfos vaistinės

Ilgą laiką buvo ir man buvo neaišku, kodėl Norfos ir Gintarinėje vaistinėje vaistų kainos yra vienodos. Na negali taip būti, kad absoliučiai visos vaistų kainos būtų identiškos skirtinguose tinkluose? Ir taip mėnuo iš mėnesio, metai iš metų. Paimkime kad ir šių metų gegužės reklaminius katalogus:

2017 metų gegužė

2017 metų gegužė

Žiūrime į Gintarinės vaistinės katalogą. Pvz., apsaugai nuo saulės kremui Eucerin taikoma 20% nuolaida, o maisto papildui Amarin - 40% nuolaida.

žiūrime kokios nuolaidos

žiūrime kokios nuolaidos

Žiūrime į Norfos vaistinę, susirandame tą patį preparatą. Nuolaidos identiškos, 20 ir 40 procentų.

viršuje per vidurį

viršuje per vidurį

Žiūrime toliau, žiūrime į galutines kainas, pavyzdžiui, va tokie produktai (čia Gintarinė vaistinė - apačioje kairėje yra nurodyta):

įsidemėkite

galime žiūrėti ir į nuolaidas, ir į kainas

Susirandame tuos pačius produkutus Norfos vaistinėje - viskas sutampa 1:1.

tie patys produktai - tos pačios nuolaidos ir kainos

tie patys produktai - tos pačios nuolaidos ir kainos

Ar čia koks kriminalas? Žinoma, kad ne. Kam aš visa ta surašiau? Tiesiog mano tėčiui senai neaišku, kodėl šių vaistinių tinkluose vienodos kainos.  Neabejoju gali būti neaišku ir kitiems žmonėms, kurie, aišku, yra pastabūs. Atsakymas pasirodo toks: tiek UAB “Gintarinė vaistinė”, tiek UAB “Norfos vaistinė” priklauso tam pačiam savininkui - UAB Limedika, vat ir todėl vaistų kainos šiuose vaistinių tinkluose yra vienodos. Dabar žinokite.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą