BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ilgai neteko laukti

Prieš tai buvusiame įraše, kurį parašiau kovo 15 dieną užsiminiau, kad jei lietuviška cenzūra ima drausti užsienio televizijų transliacijas, tai neužilgo ateis draudimai ir saviems žurnalistams. Neilgai teko laukti. Taip ir atstiko, tiksliau taip ir buvo ketinama padaryti. Kovo 16 dieną trys seimo nariai: Dovilė Šakalienė, Zenonas Streikus ir Robertas Šarknickas pasiūlė pakeisti 3 ir 22 straipsnius Visuomenės informavimo įstatyme. Jo esmė buvo štai tokia, paryškinsiu, cituoju:

„10. Kiekvienas viešosios informacijos rengėjas ar jo dalyvis turi paskirti asmenį (vyriausiąjį redaktorių, redaktorių, programos vedėją ar kitą asmenį), kuris atsako už visuomenės informavimo priemonės turinį. Kai viešosios informacijos rengėjas ar jo dalyvis yra tas pats asmuo, jis atsako už savo visuomenės informavimo priemonės turinį. Visuomenės informavimo priemonės turinyje turi būti ne mažiau kaip 50 procentų teigiamos (pozityvios) informacijos ir ji pateikiama informacinės programos pradžioje ar pirmuosiuose leidinio puslapiuose.

Tai buvo bandymas įvesti cenzūra. Tai net baisiau nei cenzūra, tai buvo bandymas sukurti absurdą. Tik visiški ir absoliutūs kvailiai galėjo pasiūlyti tokį absurdą! Ačiū, kad visuomenei užteko blaivaus proto garsiai išreikšti nepasitenkinimą. Buvo daug straipsnių ir pasisakymų, nuorodų nepateiksiu, patys ko gero skaitėte ar matėtė per TV ir žinote. Man tik buvo keista kodėl visas dėmėsys buvo sutelktas į Dovilę Šakalienę, o kur kiti įstatymo pakeitimo du bendrautoriai? Gi ir jų parašai yra. Štai jie, įsiminkite šias ypatas, žmonės turi žinoti saviapgaulės-cenzūros-absurdo propaguotojus Lietuvoje:

Šaklienė, Streikus, Šarknickas - 50% teigiamos informacijos!

Šakalienė, Streikus, Šarknickas - 50% teigiamos informacijos! (nuotraukos iš lrs.lt)

Žinot ką? Teigiama, kad Šakalienė yra “Skvernelio žmogus”, buvo tokių užuominų, girdi, atėjo kartu su Skverneliu.  Žiūrėdamas į dabartinio premejero veiklą aš lauku, aš noriu, kad valstiečiai skiltų, nes tokių Skvernelio nevykėlių negaliu pakęsti, Skvernelio taip pat. Kas tas Šakalienė? Kuo ji išgarsėjo? Ogi tuo kad kai sirgo onkologine liga ji buvo iš darbo paliuosuota. Va štai taip. Kur jos nuopelnai kai ji nuo 2004 iki 2015 metų dirbo Žmogaus teisių stebėjimo institute projektų vadovė bei vykdomąja direktore? Pakankamai ilgas laiko tarpas. Kur ji buvo kai žmonės uždaromi į kalėjimą už nuomonę? Kur ji buvo kai, pavyzdžiui, buvo teismų persekiojamas Algirdas Paleckis. Taip, taip, turėti kitokią nuomonę apie 1990 metų sausio 13 dieną ir yra žmogaus teisė! Kur buvo jos institutas? Kur buvo ta žmogaus teisių gynėja Dovilė Šakalienė tada? Tuo labiau, kad su sausio 13 tikrai yra neaiškumų.

Kur ši kvaiša buvo kai blogeris pseudonimu Kantas tikintis sąmokslo teorija, girdi visur valdo žydai (žydiaros kaip pats įvardindavo) buvo pasodintas, o jo blogas uždarytas? Taip, Kantas (Robert Mažitov) yra kvailys, bet tikėti ir skleisti sąmokslo teorijas nėra nusikaltimas, taip, nėra! Tikėti ir skleisti sąmokslo teorijas yra žmogaus teisė. Kur tada žmogaus teisių gynėja Dovilė Šakalienė? Taip, aš suprantu blogeris Kantas nusišnekėdavo, ok, bet tegul jo paminėti asmenys privataus kaltinimo tvarka turėjo teisę apginti savo garbę ir orumą, jei manė kad jo, t.y. Kanto, pasisakymuose yra šmeižtas. Aš tikrai neatsimenų visų jo tekstų turinio, tuo labiau kad ir visko neskaitydavau, bet imti ir uždaryti jo blogą ir ikišti cypėn žmogų už tai kad jam visur vaidenasi žydai, o kaltinimui pateikiant abstrakčius teiginius girdi skatino smurtą nors kiek pamenu (garantuoti negaliu) atviru tekstu į kažką  panašaus: “imk vaikai pagaliuką ir užmuškit tą žyduką” jo tekstuose nebuvo. Taip, žmogus buvo užsiciklinęs žydais, bet, ei, tai nenusikaltimas. Lygiai taip kaip nenusikaltimas yra tikėti kad žemė yra plokščia ir tai skleisti - tai taip žmogaus teisė. Kur buvo Dovilė Šakalienė tada? Juk 2013 metai, t.y. tada kai tampė po teismus Mažitovą, patenka į Dovilės Šakalienės darbo periodą kada ši persona rūpinosi Lietuvos Respublikos piliečių teisėmis.

Žmones, supraskite jei žmogus dirbdamas savo darbą niekuo nepasižymėjo, tai ir būdamas politiku jis taip pat niekuo nepasižymės. Pasižymėti - turiu omeny teigiamus darbus. Gi taip! Tad Dovilė Šakalienė yra tipiškas valdžiažmogis-funkcionierius kuris tik užėmė postą, bet rezonansinių įvykių metu jos balso tai kas lietė jos darbą mes negirdėjome.

Nieko valstiečiai nepakeis, Lietuva ir toliau sėkmingai degraduos. Aišku nesekmės bus nutylimos, užpliurpiamos demagogija (nieko naujo), tad nenustebkite jei bandymų apriboti įvardinti realybę kokia ji yra iš tiesų tik daugės. Aš neabejoju, panašių bandymų įvesti absurdą tik didės. Teisėybės dėlei, absurdo pradininkai Lietuvoje yra tikrai ne valstiečiai. Prašau nekarti visų šunų ant jų. Tačiau per 25 metus įsibegėjusio absurdo Lietuvoje net norint per 4 kadencijos metu, manau, esu tuo tikras, kad neįmanoma sustabdyti.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą