BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kovoja su jaunimo alkoholizmu, bet nepastebi narkomanijos

Dabartinė valdžia užsimanė apriboti alkoholio pardavimą jaunesniems nei 20 metų asmenims. Cituoju:

“Todėl ketinama didinti amžiaus ribą, nuo kurios bus galima įsigyti ir vartoti alkoholį iki 20 metų. Tai reiškia, kad bus draudžiama parduoti alkoholį jaunesniems nei 20 m. asmenims. O jie savo ruožtu negalės jo vartoti ar turėti su savimi.”

šaltinis: LR vyriausybė

Pritarimas tokiam siūlymui rodo, kad dabartinis ministras pirmininkas ir visa vyriausybė yra visiški neišmanėliai ir kvailiai. Tai akivaizdžiai neteisėta ir absurdiška. Balsuoti, rinkti kvailius į valdžią galima nuo 18 metų, o štai alkoholį vartoti tik nuo 20. Trūksta žodžių aprašyti, kaip kad teoriškai turintis teisę išmanyti Saulius Skvernelis užsiima tokiu pigiu ir primityviu populizmu. Taip, alkoholizmas rimta problema. Taip, aš esu už alkoholio monopolį kurį jūs valstiečiai žadėjote, nes alkoholio valstybinis monopolis yra kol kas geriausio ką yra sugalvojusi žmonija. Alkoholio prekybos monopolis egzistuoja Skandinavijos šalyse: Suomijoje su Alko parduotuvėmis, Švedijoje su Systembolaget, Norvegijoje su Vinmonopolet.

Kur rūpūs miltai alkoholio monopolis, valstiečiai? Ei gal aš prieštarauju pats sau? Jokiu būdu ne. Sakykite kas pavojingiau: gyvenimo patirties neturintis jaunimas kuris gali balsuoti nuo 18 metų ar girtas 19 metų apsivėmęs jaunimėlis? Visuomenei pavojingiau rinkimų teisę turintys aštuoniolikmečiai, nes jie gali išrinkti va tokius kvailius iš vyriausybės ir seimo kurie mums tik trukdys gyventi įvesdami cenzūrą, manogile.lt paslaugas, susipykti su artimiausiomis šalimais, sukelti militaristinę isteriją pavadinimu “rusai puola” ar paskelbti džihadą raidei W. Taip, suprantama, individualiam asmeniui penktadienio pavakare yra pavojingesnis girtas devyniolikmetis, tačiau aš rašau apie visuomenę. Tai kodėl yra suteikta teisė balsuoti nuo aštuoniolikos metų, o štai jau parduoti alų nuo aštuoniolikos bus negalima? Kodėl?

Atsakymą aš žinau, tai kaip ir minėjau yra primityvus Sauliaus Skvernelio vadovaujamos vyriausybės populizmas ir primityvumas. Va tokiais apribojimais, va tokiais administraciniais metodais kovoti su alkoholizmu yra žymiai paprasčiau. Vaizduoja kad dirbama. Nukopijuoti iš Skandinavijos šalių gerąją patirtį ir pritaikyti alkoholio monopolį čia, Lietuvoje, jau reiktų rimtai padirbėti, be to gi ir problema tokia lengvesnė - alkoholio vartojimas  jaunimo tarpe. Nelaimei jaunimas vartoją kai ką pavojingesnio nei alkoholis, o narkotikus.

Na tokių kalbų kad jaunimas vartoja “žolę” t.y. kanapes tekdavo daug gidėti. Štai ir pats įsitikinau. Va radau įrodymą, tai savadarbė ant greitųjų padaryta rūkymo pypkė. Plastikinis butelis suplojamas, ant viršaus padedama kanapių ir per butelio kitą galą aptraukta folija traukiamas dūmas. Internete yra instrukcijų, mačiau tad ir žinau, pats niekada esu bandęs

čia rimtesnė problema nei alkoholis

čia rimtesnė problema nei alkoholis

Baisu? Taip, baisu. Auga, ką čia aš šneku, jau yra užaugusi t.y. tapusi pilnamečiais jaunimo karta kuri nuo paauglystės nuo 14, 15, 16 metų užaugo rūkydami kanapes. Kol kas nedaug bet tikrai yra. Bet yra dar kai kas baisesnio bet apie tai kitą kartą.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą