BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kur ta 8 valandų darbo diena dėl kurios žmonija tiek kovojo?

Kai pamatau va tokius darbo skelbimus, aš nesuprantu kur ta 8 valandų darbo diena dėl kurios žmonija tiek kovojo? Kur? Ir čia dar nieko, gi giriasi kad pas juos be naktinės pamainos! Tfu! Niekšai! Ką mes turime tik dirbti, arti po 10 valandų į parą? O kur dar mūsų pačių gyvenimas? Juk mes, žmonės, privalome trečdalį paros, apie 7-8 valandas paroje miegoti, nes mes visgi žmonės, to reikalauja mūsų organizmas.

Kur ta 8 darbo

Kur ta 8 valandų darbo diena?

Žinoma, galime išsimiegoti ir tas aštuonias valandas, bet kur tada laikas asmeniniam gyvenimui? Aš rimtai: kur tada laikas asmeniniam gyvenimui? Galima tauzyti niekus apie konkurenciją ir kitokį nieką, bet para turi viso labo 24 valandas. Pradirbus nuo 6:30 iki 17:00 iš dienos mes išbraukiame 10 su puse valandos. O kur dar laikas kelionei iš darbo ir į darbą? Taigi susidarys 11-12 valandų vien tas laikas skirtas visa kam susiję su darbu. Miegui skirsime 7-8 valandas. Nusiprausti, nusiskusti barzdą, isšivalyti dantis prieš ar po miego skirsime po pusę valandos, tebūnie. Kas lieka? Lieka viso labo apie 4 valandas sau! Atsiprašau, bet tai vergovė!

Tad va, kokie darbdaviai Lietuvoje yra baisūs. Jie stebisi kad neranda darbuotojų… Ir aimanuoja, kad reiktų leisti įsivežti užsieniečių. Ne, vaikučiai, jie išties nori vergų, tik taip neįvardija. Nenuostabu, kad lietuviai emigruoja. Juk ten jie dirba tas 8 valandas, rūpūs miltai gi Norvegijoje yra socializmas, apskritai visos Skandinavijos šalys (į kurias lietuviai emigruoja) yra kairiosios šalys, ir ta tvarka esanti Skandinavijos šalyse yra pasaulinis darnios visuomenės sektinas pavyzdys, o pas mus socializmas vos ne prakeiktas… Sakysite yra užsienyje dirbančių po daug, po 10, 12 valandų, taip yra, neabejoju, bet jie ten ir žymiai daugiau uždirba. Galų gale emigrantai gali pasirinkti, gi Lietuvos provincijoje (konkrečiai Šiauliuose) va tokios darbo vietos yra vieninteles darbo vietos nekvalifikuotiems darbuotojams.

Arti po 12 valandų? Ieško vergų?

Arti po 12 valandų? Ieško vergų!

Tarybų Lietuvoje, Tarybų Sąjungoje tokio žmonių išnaudojimo nebuvo. Aha, dabar pribėgs koks didžiapatriotinis konservuotas landsbergistinis debilas ir ims aiškinti apie Stalino laikus. Ir aš nesuprantu šito manjakiško užsiciklinimo ties Stalinu. Stalinas pakratė kojas dar 1953 metais. Kodėl nematomas tolimesnis progresas? Galų gale, tebūnie, net prie Stalino: 8 valandų darbo diena buvo įvesta Rusijoje dar 1917 metais, kai dar nebuvo Stalino valdžioje, nebuvo net Tarybų Sąjungos. Ir pati ta 8 darbo valandų idėja sugalvota net ne Stalino! Net ne Lenino! Konservuoti durniai, primenu kad aštuonių valandų darbo diena yra net ne rusų išradimas! Kodėl nenorima pripažinti, kad eiliniam, paprastam, net nepabijosiu išsireikšti darbo žmogui Tarybų Sąjungoje buvo geriau, jau vien tuo kad dirbdavo 8 darbo valandas? Aš žinau atskymą - gi nepatogu. Nepatogu visiems: nepatogu politikams, nepatogu visokiems ideologams, nepatogu laisvosios rinkos šaukliams.

Ir situacija yra kur kas sudėtingesnė, bet čia kitam kartui. Nėra noro daugiau analizuoti, nes ilgų tekstų žmonės neskaito, arba perskaito, bet neįsigilina. Labai trumpai: tai dar papildomas įrodymas kad Lietuvoje nėra kairiųjų partijų. Visos tos esamos ir buvusios Socialdemokratų, Socialdemokratų-du tūkstantininkų, dabar va naujai atsiradę  Kirkilo socialdemokratai-darbiečiai NĖRA socialdemokratinės partijos. NĖRA! Jos net tokio elementaraus dalyko kaip aštuonių valdandų darbo dienos, ne tai kad užtikrinti nesugeba, jos net tokios idėjos iškelti nesugeba! Tai mėšlas, o ne socialdemokratų partijos!

Ką bepasakyti… Šlovė Tarybų Lietuvai! Šlovė Tarybų Sąjungai! NES mes ŽINOME, kad tada dirbome aštuonias valandas paroje. Ne tai kad žinome, DIRBOME po aštuonias valandas. Lietuviai to paragavo. Daugybė žmonių tai įvertino: mano tėvai, mano giminės, jūsų tėvai, jūsų giminės. Kodėl mes turime tai pamiršti? Pardavėjos net ateistinėje valstybėje nedirbdavo sekmadieniais! Taip, taip! Ir dar nedirbdavo pirmadieniais, ne maisto prekių paradvėjos. Labai logiška: ką numirsi ko nors nenusipirkęs sekmadienį ir pirmadienį? Gi dabartinėje Lietuvoje pardavėjos dirba ir sekmadieniais ir valstybinių švenčių dienomis. Gi jei patalpų nuomotojas nedirbs sekmadienį ir švenčių dienomis, jis patirs nuostolius… O kur emociniai nuostoliai lietuviams? Kas kompensuos tuos nuostolius kai vienas iš tėvų arba abu tėvai dirba sekmadienį ir šeima nebūna kartu su vaikais?

P.S. Tai net nėra sutapimas, tai lietuviško proto, lietuviškos politinės minties, tiksliau visos lietuviškos visuomenės intelektualinio skurdo, tiesios Lietuvos valstybės dvasinio skurdo įrodymas - straipsnio Vikipedijoje apie 8 valandų darbo dieną nėra. Yra straipsniai anglų kalba, yra vokiečių, ispanų, rusų, bet lietuvių kalba nėra. Patys galite įsitikinti.

Išvada: esat paversti vergais, lietuviai, paversti užguita baudžiauninkų tauta. Nemalonu pripažinti, skaudu, bet kritinė masė Lietuvoje yra siaubinga - miegančio proto žmonės. Taip ir gyvename, todėl ir bėga iš šitos šalies. Ir net negaliu pykti ant jūsų, žmonės. Gi ne jūs sau patys užsidėjote antrankius! Kai laisvo laiko lieka 4 valandas parašyti straipsnį vikipedijoje, savaime suprantama nėra laiko. Žmonės eina dirbti ir į tokias darbovietes nes kitokio pasirikimo paprasčiausiai ir nėra. Kalti politikai, kalti Lietuvos Respublikos politikai.

Lietuvos Respublikos politikai, kurie pavertėtė lietuvius va tokiais vergais ir baudžiaunininkais jūs verti prakeiksmo! Kuo jūs mus, lietuvius, pavertėte!

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą