BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Lietuvos respublika ir informacinės technologijos - visiškas nesusipratimas

Jau buvau aprašęs, kaip absurdiškai, kreivai ir šleivai buvo sugriauta puikiai iki tol veikusi manoelektra.lt ir buvo sukurtas megamonstras prie kurio problematiška prisijungti pavadinimu “Mano gilė“. Neįtikėtina, bet iki šiol šitas fufelinis tinklapis taip ir neišsprendė visų prisijungimo problemų, iki šiol po mano įrašu esančiuose komentaruose žmonės skundžiasi manogile.lt veikimu, komentarai liudija kad iš tiesų prisijungti yra sunku, arba neįmanoma. Praėjo 11 mėnesių ir nieko…

Tokių valstybinių fufelinių tinklapių (fufelinių nes veikia prastai) Lietuvoje yra ir daugiau. Pavyzdys - Sodra. Šiandien, gruodžio 12 dieną, t.y. sekmadienį, reikėjo deklaruoti duomenis apie apdraustuosius. Na iki mėnesio 15 dienos Sodra prašo. Laikas apie 21:00. Ir ką jūs manote? Deklaravimas neveikia! Duomenis patvirtinu mobiliuoju parašu ir jis neveikia. Ir pasirodo neveikia nuo penktadienio, gruodžio 9 dienos. Tai kaip deklaruoti?

Sodra, skrynšotas, 2016 m. gruodžio 12 d. apie 21:00

Sodra, skrynšotas, 2016 m. gruodžio 12 d. apie 21:00

P.S. Pagalvojus nieko stebėtina ir nieko nauja: čia Lietuva, čia lietūs lyja… Visiems į viską nusispjauti. Savaitagaliais programuotojai nedirba, budinčio sistemos administratoriaus greičiausiai nėra. Tad sistema pakibusi nuo penktadienio, tikėtina, popietės. Penktadienio, nes pranešimo data rodo 2016-12-09.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą