BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Nebalsuokite už banalybes

Taigi rinkiminių apygardų perbraižymas Šiauliuose ir Šiaulių rajone sukėlė didelį jovalą. Sumaištis sukurta tyčia, sumaišties tikslas naudojant džerimanderingą neleisti patekti į seimą anksčiau čia kandidatavusiems ir nuolat laimintiems Rimai Baškienei ir Valerijui Simulik. Va taip kad dviem nuolat laimintiems savo apygardose būtų išmuštas pagrindas iš po kojų, ir kad abu stiprūs kandidatai susikautų tarpusavyje ir eliminuotų save. Naudinga buvo Šiaulių socdemams. Tačiau Valerijus Simulik nors ir būdamas nepartinis nusprendė eiti kartu su valstiečių ir žaliųjų sąrašu. Be abejo jie, Rima Baškienė ir Valerijus Simulik, negalėjo konkuruoti vienas su kitu toje pačioje Kuršėnų-Dainų apygardoje, tad Valerijus Simulik pasitraukė iš tos apygardos kur nuolat laimėdavo ir dalyvauja kitoje buvusios Dainų apygardos ribose, t.y. dabartinėje Saulės apygardoje Nr. 24. Buvau susitikime su rinkėjais ir Valerijus Simulik ir Rima Baškienė atvirai šnekėjo, kad jei būtume kovoje vienas su kitu, galbūt būtų laimėjęs trečias. Tad kažkuris turėjo pastiraukti. Pasitraukė Valerijus Simulik. Tad džerimanderingo sumanytojai kiek apsiskaičiavo, che-che.

Valerijus Simulik yra gana populiarus tad reklamos mačiau tik vieną stendą. Gera prekė pati save giria, žinomam politikui nėra būtinybės brukti save.

Valerijus Simulik yra gana populiarus tad reklamos mačiau tik vieną stendą. Gera prekė pati save giria, žinomam politikui nėra būtinybės brukti save.

Dabartinis Valerijaus Simulik konkurentas Saulės apygardoje yra Arvydas Mockus. Pirmasis - keturiskart seimo narys, antrasis - tik vieną, yra tik dabartinio seimo narys. Skirtingų svorio kategorijų konkurentai. Manau Šiaulių socdemai supanikavo, tokios eigos jie nesitikėjo. Tai liudija kažkokia beprotiška socdemų agitacija Saulės rinkimų apygardoje.  Arvydas Mockus yra, na kaip čia pasakius, yra tipiškas lietuviškas politikas (aš čia švelniai, o išties kvailys - žr. žemiau): sveikindavo su Kalėdomis ir Velykomis:

ne seimūno rūpestis puošti miestą, tačiau gyrėsi

ne seimūno rūpestis puošti miestą, tačiau gyrėsi kad čia jo iniciatyva puoštas miestas

Žmogus ko gero nelabai supranta, kad seimūno darbas, tai ne sveikinimus siųsti, ne miestą puošti (tai mero darbas), o kurti įstatymus, protingus įtatymus, gerai apgalvotus įstatymus, kad nereiktų jų nuolat taisyti ir pertaisyti, bei vykdyti parlamentinę kontrolę.

Ir spėju, kad paaiškėjus, kas per konkurentai bus Saulės Nr. 25 apygardoje akivaizdžiai na nesąmones pradėjo agituoti. Nusišnekėjimo šedevras:

vasaros pradžia. Šauniausi abiturientai - tik Šiauliuose

vasaros pradžia. Šauniausi abiturientai - tik Šiauliuose

Jis ką pats asmeniškai už abiturientus mokėsi? Kas nustatė abiturientų šaunumą? Kam šitokios banalybės? Na taip, aš suprantu siekiama prisivilioti abiturientų balsų, bet ei tie abiturientai išvažiavo studijuoti į kitą miestą arba išvis į rinkimus neateis. Jaunimui politika neįdomi, susitikime su rinkėjais būna vienas, du jauni žmonės, kurių vienas aš…

Taigi panika! Socdemų reklamos su Arvydu Mockumi, ne ką nemažiau nei kitoje apygardoje su Gintautu Sitniku. Kankina rinkėjus banaliais šūkiais.

ant buvusios vaikų poliklinikos, negaliu atlesiti politikmas už tai kad panaikino vaikų

Ant buvusios vaikų poliklinikos. Negaliu atleisti politikams už tai kad panaikino vaikų poliklinikas. Socdemai jūs jokie sodemai, jūs - šlykštūs veidmainiai, jūs net vaikais nesugebate pasirūpinti. Iki šiol kūdikiai ir mažyliai turi laukti bendroje eilėje su krenkšinčiais seniais.

Reklamos akivaizdžiai per daug.

pradedame skaičiuoti

Pradedame skaičiuoti

paeikime kiek toliau,ten toliau ankstesnis

paeikime kiek toliau, ten toliau ankstesnis

ir iš kitos pusės

ir iš kitos antrojo stendo pusės

Na kam tokie niekalai šūkiuose? Aš nesuprantu, nejaugi kandidatai nesupranta, kad banalybės šūkiuose tik atstumia.

Arvydas Mockus net prie savo konkurento biuro įsigudrino pridėti savo reklamos į šalimais esančios avalynės remonto vitrinas. Cha! Gerai! Linksma stebėti politikų vertimąsi kūlverščiais kad tik laimėtų.

Geri pokyčiai vyksta, tad viliuos banalybes rašinėjantys nelaimės

Geri pokyčiai vyksta, tad viliuos banalybes rašinėjantys nelaimės

Be jokios abejonės yra kitų konkurentų reklamos, mačiau ir tėvynsąjungiečio kandidato du stendus, ir Valerijaus Simulik vieną reklaminį stendą (žr.auksčiau), ir Darbo partijos ir liberalų, bet kokiu atveju na tiek daug socdemų reklamos niekados nėra buvę, socdemų reklamos tiesiog apstu.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą