BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

O Vytautas Landsbergis visgi yra neišmanėlis

Na ką lietuviai, nauja masinė isterija Lietuvoje. Rūta Meilutytė ajajai, dangus griūūūūva pralaimėjo rusei Julijai Jefimovai!!! Tėvynė pavojuje, ach tie rusai! Ką daryti? Ką daryti? Reikia Meilutyte išsiųsti į Ameriką tobulintis plaukimo technikos! Trydalioja delfi.lt ir nacional-antinacionalpropagandistinis LRT kanalas.

Šiaip nieko naujo, tai tebesitęsianti rusofobinė isterija. Dabar tik reinkarnavosi į kovą tarp Meilutytės ir Jefimovos. Svarbi pastaba, čia būtent Lietuvoje tik taip reinkarnavosi, girdi, dabar vyksta žūtbūtinė kova tarp Jefimovos ir Meilutytės. Pačioje Rusijoje pagrindinias konkurentais buvo įvardijami amerikiečių plaukikės - taip beje ir atsitiko. Pirmą ir trečia vietas laimėjo amerikiečių plaukikės. Rusijoj į Meilutę, kaip į galimą konkurentę net nereagavo. Žiūriu rusišką tv, tad perpasakoju tai ką mačiau. Ir tuo labiau Rusijoje nebuvo jokios isterijos dėl Julijos Jefimovos, kaip kad delfi.lt eilinį sykį rašo netiesą, pavyzdžiui šitame straipsnyje “Dėl J. Jefimovos kilo tikra isterija: Rusija nebesivaldo“. Pavyzdžiui, galite pasiskaityti vieno iš pagrindinių Rusijos naujienų portalo lenta.ru straipsnį “Серебряная медалистка Юлия Ефимова - о радостях и ужасах Олимпиады в Рио” - kaip matome labai santūriai viskas aprašyta. Nieko panašaus į tai ką skiedžia delfi.lt Na tai ir vėl kaip nieko naujo, bent kiek mąstantis puikiai supranta, kad delfi.lt tapo propagandistiniu portalu - gi ruuuuuusai puola! Realybė yra visgi tokia, kad masinė isterija kilo būtent Lietuvoje: kaip čia galėjo atsitikti, kad mūsų auksinė žuvelė (kas sugalvojo Meilutytei šitokią pravardę?) pralaimėjo? Kaip galėjo atsitikti, gi rodė pukius rezultatus???

Galbūt ir nebūčiau ir rašęs šio įrašo, ką tarsi neturėčiau ką daugiau veikti kaip fiksuoti kiekvieną rusofobinį pirstelėjimą besitęsianti nuo 2013 metų rudens? Tačiau net Vytautas Landsbergis pasidavė masinei isterijai ir parašė kliedesį arba melą - ok, na nežinau ar išties melavo - juk melas tai sąmoningas tiesos nesakymas t.y. jei žmogus rašo netiesą tai dar nereiškia kad jis meluoja, jis galbūt yra suklaidintas. Tačiau tai ką parašė Vytautas Landsbergis ir ką purvasklaida (ačiū tamsta Vytautai Landsbergi už jūsų paties sugalvotą šį terminą) ištransliavo, ir tai mane užkniso, nes tai yra netiesa ir neišmanymas. Tokio kalibro politikai kaip Vytautas Landsbergis a priori turėtų pirma įsisgilinti, o tik po publikuoti savo mintis. Bet gi taip nėra, puikiai žinome šio ypatos kvailus pasisakymus akivaizdžiai pasakytus ant greitųjų kurie tapo jau kaip ir klasika. Na va dabar galima paimti šį Vytauto Landsbergio pasisakymą kurį jis pats publikavo Facebook tinkle 2016 metų rugpjūčio 9 dieną, štai jums skrynšotas:

niekas V.L. už liežuvio netempė - puiki V.L. neišmanymo iliustracija

niekas gi V.L. už liežuvio netempė

“Neverk, Rūta, švari septinta vieta - geriau, negu sukčiuvienės antra.” - aiškina profesorius

Juokėsi puodas, kad katilas juodas… Praleisiu pačio Vytauto Landsbergio apibūdinimą, nemažai daliai Lietuvos tai abejotinos moralės politikas (aš čia labai švelniai), ok, nelysiu į šią temą. Paanalizuokime pagrindinį Vytauto Landsbergio teiginį girdi Julija Jefimova yra sukčiuvienė t.y. sukčė, aferistė, melagė ir apgaudinėtoja.

Ar Vytautas Landsbergis yra tarptautinės antidopingo agentūros WADA specialistas? Ne. Jis viso labo muzikologas, na dar buvęs politikas, o šiuo metu visuomenės veikėjas. Ar jis turi kompetencijos farmakologijos ir sporto medicinos srityje? Akivaizdu, kad ne, bet rašinėja ir daro išvadas - vėlgi nieko naujo. Akivaizdu, kad dėdulė yra pasidavęs tvyrančiai nuomonei Lietuvoje: girdi, Meilutytė yra geriausia, na o Jefimova - dopingo prifarširuota sportininkė. Na tokia yra suformuota nuomonė, girdi Julija Jefimova yra meldonijų vartojanti atletė, kuri kažkaip prasmuko į olimpiadą. Girdi net du kartis Jefimova buvo pagauta. Antrštės, liudijančios kaip masto lietuviškų portalų žurnaliūgos:

Neįtikėtina: Julija Jefimova dalyvaus olimpiadoje!

Rūta Meilutytė apie nušvilptą Juliją Jefimovą: „Jos čia neturėtų būti” ir t.t.

Kas čia neįtikėtino? Kodėl neturėtų būti? Net Meilutytė ėmė vaizduoti iš save WADA eksperte…

O dabar imam jautį už ragų. Realybė yra tokia Julija Jefimova dabar dopingo nevartoja, nes piešingu atveju nebūtų buvusi prileista dalyvauti olimpinėse varžybose. Taip, ji buvo seniau (2013 metais) pagauta vartojant dopingą, bet tas diskvalifikacijos periodas yra pasibaigęs. Dažnas priekaištas: girdi, rusai naudoja meldonijų (tai toks vaistinis preparatas) yra keistas ir šioks toks nesusipratimas. Pradėkime nuo to, kad šis peparatas buvo naudojamas kaip širdies darbą gerinantis vaistas. Tai nebuvo dopingas tiesiogine šio žodžio prasme, nes priešingu atveju būtų buvęs uždraustas senų seniausiai. Kaip dopingas tapo uždraustas tik nuo šių metų sausio 1 dienos:

Efimova tested positive for the banned substance Meldonium earlier this year, which was the second time since the last Olympic Games that she had recorded an adverse analytical finding. The latest substance was commonly used by Russian athletes but was added to the World Anti-Doping Code’s list of banned substances as of January 1, 2016.

šaltinis

Aš nesileisiu į labai plačias diskusijas kokie buvo motyvai uždraudžiant šį preparatą būtent tik nuo šių metų. Man išties yra keista, jei tai buvo toks neįtikėtinų galių dopingas, tai kodėl nuspręsta uždrausti vartoti šį preparatą tik nuo dabar, nuo 2016 metų sausio 1 dienos. Nors tai atrodo kaip sąmokslo teorija, bet visgi linkstu prie nuomonęs taip buvo visgi šioks-toks nusistatymas prieš Rusiją, prieš jos sportininkus: va taip vienu ypu pašalinti konkurentus, parodyti rusus kaip it kokius zombius dopingo prifarširuotus. Žinoma, niekaip neteigiu, kad visi rusų sportininkai yra švarūs, dopingą vartoja, tačiau dabar kalba apie meldonijų. Na pamastykime: daugelio rusų sportininkų daviniuose yra žinoma, kad yra aptinkamas šis preparatas. Ir gi labai patogu imti ir paskelbti: nuo šiol meldonijus yra dopingas ir taip eliminuoti didelę dalį konkurentų.

O dabar grįžtame prie Julijos Jefomovos: taigi meldonijus yra dopingas, tačiau jos organizme šio preparato pėdsakų yra mažai, neviršija leistinų ribų ir va štai todėl jai ir leista dalyvauti olimpinėse varžybose:

While Efimova’s testing results (which showed “clean” urine results sandwiched by “doped”urine tests) were suspicious, the concentrations were all very low, which effectively forced FINA’s hand in excusing her offense.

Vertimas:
Nors Jefomovos testo rezultatai buvo įtartini, koncentracijos buvo labai mažos, tad FINA (čia plaukimo federacija) panaikino visus jai įtarimus.

šaltinis

Tad kaltinimai, girdi, Jefimova yra susitepusi plaukikė, sukčiuvienė yra paprasčiausia netiesa. Išvada: Vytautas Landsbergis yra eilinis niektauza ir neišmanėlis. Pirma Vytautas Landsbergis turėtų pasidomėti kaip yra iš tiesų, o tik po to rašinėti.

Gerai, teoriškai galiu prileisti, kad Vytautas Landsbergis puikia žino realią situaciją, kodėl ir kaip Julija Jefimova buvo prileista dalyvauti varžybose - gi anglų kalbą moka, gi gali internete pasiskaityti bešališkos informacijos, o savo komentare Facebook tinkle tik durnių volioja. Tarkime. Nepanašu, kad taip yra, bet tarkime. Tokiu atveju atveju situacija yra dar liūdnesnė. Kaip pavadinti žmogų, kuris žino realią situaciją, o žmones vis tiek durnina? Ogi pats patologinis sukčius.

Paklausite, o kodėl aš čia taip nuobodžiai rašinėju, kam analizuoju žmogų kurio pažiūros yra ir taip yra žinomos? Tiesiog užkniso kai neišmanėliui pritaria net 12227 (žr. skrynšotą) - na tiek Facebook vartotojų palaikino komentarą. Tai katastrofa, žmonės, įsigilinkite: net dvylika tūkstančių pasiryžę aklai patikėti ką vienas toks abejotinos reputacijos buvęs politikas neišmanydamas ką pats rašo skelbia! Tai galas Lietuvai, tai baisu, ogi tokių nekritiškai mąstančių lietuvių yra kur kas daugiau. Tai va, taip tenka nuobodžiai aiškinti, gi jeigu parašysiu trumpai ir aiškiai Vytauto Landsbergio patologiniai gerbėjai užsipuls, girdi, šmeižiu profesorių.

P.S. Beje aš kaip ir sirgau už Jefimovą, taip, taip! Rusofobija jau taip užkniso, kad net ėmė veikti priešingai: pusiau juokais - pusiau rimtai tikrai net artimiesiems pasakiau kad aš už Jefimovą, bet pačio plaukimo net nežiūrėjau, bo man sportas nepatinka.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą