BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Paranoja ir niektauzystė iš Žygimanto Pavilionio

Ketvirtadienis, gegužės 4 diena, LNK televizijos eteris, laida “Valanda su Rūta”. Laidoje rodomi reportažai ir šnekama kodėl ir kaip lietuviai važiuoja pirkti prekių į Lenkiją ir Baltarusiją. Laidoje dalyvauja ir buvęs Lietuvos Respublikos ambasadorius JAV Žygimantas Pavilionis. Po reportažo apie Baltarusiją leptelėjo tokių nesąmonių, kurias verta pacituoti ir paanalizuoti. Šiaip, įdomumo dėlei, kad suvoktumėte koks tai kvailys. Cituoju, žodis į žodį, tik pradžią tirados praleidžiu, nes ji neaktuali temos analizei:

… na gal, aišku, pigių, pigios degtinės mėgėjams geriau Baltarusijoj. Bet šiaip irgi siūlyčiau per daug ten ne-ne-neužsilenkt. Ir ypač ne-nekalbėt labai daug. Nes matot, tie kurie su jumis kalba (na aš galbūt tipiškas konservatorius - pastebiu tokius dalykus) bet jie renka informaciją lygiai taip pat. Nes ypač išgėręs lietuvis turbūt viską gali apie savo valdžią pasakyti: ir kur kas stovi ir kur kas ką saugo, tad būkite atsargesni. Baltarusijoje galit prarasti tą laisvę gal net ir šiais metais. Manevrai, visą kitą - gal net paskutines dienas režimas gyvena. Tai aš suprantu, kad reikia girdyt tautą, kad, ė, už eurą ar dar mažiau taip sakant, bet jūs supraskite, kad ten vyksta drama ir aišku galima to nematyt, galima saldžiai, ė, džiaugtis tuo, bet šiaip tai siūlyčiau biški.

Kalba netaisyta. Va taip, žodis į žodį, tik pauzių neperteikiau. Ką bepridurti, galėjo dar gale pasakyti: “dangūs griūva! Rusai puolai!” Pas Pavilionį neįtikėtinas primityvaus ir juoda-balta tipo mastymas. Paanalizuokime. Pirma, jūs tėvynsąjungiečiai nesate konservatoriai. Aš va konservatyvus, nemėgstantis naujovių, nes daugelis tų naujovių yra tiesiog erzinančios nes yra paprasčiausiai neištobulintos. Jūsų partijos pavadinime nėra nei užuominos apie konservatizmą, ir jau kokius 10 metus, nuo tada kai su neva “krikščionimis demokratais” susijungėt. Pavilioni, jūs negalite pastebėti to ko nesate matęs: jūs dirbote JAV, o ne Baltarusijoj, tad savo logiškai išmastytą paranoją projektuojate eiliniams žmonės, kurie neabejoju ir būdami absoliučiai blaivūs viską apie Lietuvos valdžią išsakys ką galvoja. Kai sutiksiu baltarusį ar (o siaube!) rusą, ir jei manęs paklaus, tai išdėsiu į šuns dienas lietuvišką valdžią ir už dyką, nes lietuviški valdžiažmogiai jūs to verti. Ir nemanau kad būčiau vienintelis.

Lietuvis žinantis valstybines paslaptis ir tai prasitaręs Baltarusijoje na niekaip negali prarasti tos laisvės. Kaip? Na kaip? Jau greičiau bus apdovanotas pinigais, na bet savo laisvės nepraras. Šis Žygimantos Pavilionio nusišnekėjimas parodo, kad Žygimantas Pavilionis tiesiog neturi loginio mąstymo. Na kaip žmogus gali prarasti laisvę jei jis, tarkime, žino kokias valstybines paslaptis ir jas išduoda kitai valstybei? Kur logika? Nėra.

Dažni teiginiai, kad rudenį Baltarusija praras nepriklausomybę karinių pratybų “Zapad 2017″ metu (tą šitas veikėjas ir nori pasakyti) yra tuščias muilo burbulas paskleistas, kiek atsipaisčiau, absoliučiai nevykėliškos Baltarusijos opozicijos, kuri minta iš užsienio šeriamais pinigais, tad skleisdama apokaliptinius scenarijus nori parodyti savo reikalingumą. Tiesiog atidirbinėja, beje atidirbinėja ir Lietuvos Respublikos mokesčių mokėtojų pinigus! Taip, taip! Kaip jums patinka, kad jūs, lietuviai, išlaikote Baltarusijos opoziciją? Ar jūsų kas nors atsiklausė? Kas būtų jei Baltarusija ar Rusija išlaikytų Lietuvos opozicines partijas? A? kas būtų? Atsakymą visi žinome: ohoho, kas būtų! Landsbergiai ir juknevičienės iš pasiutimo plaukus sau rautųsi! Ehehe, trūksta žodžių koks kipišas būtų! Tad kas čia per dvigubi standartai: kodėl remti Baltarusijos ar Rusijos opoziciją yra gerai, o štai jei Rusija ar Baltarusija remtų Lietuvos opoziciją jau būtų blogai?

prie Baltarusijos opozicijos išlaikymo prisededa ir Lietuva

Prie Baltarusijos opozicijos išlaikymo prisededa ir Lietuva. Ką nežinojote? Dabar žinokite.

Galiu lažintis, nieko “Zapad-2017″ pratybų metu kurios vyks Baltarusijoj neįvyks nieko panašaus, t. y. neįvyks jokios Baltarusijos užėmimo. Žinot mane jau užkniso tas Rusijos demonizavimas ir vaizdavimas kaip kokią marazmatinę-militaristinę valstybę. Aha, Vladimir Putin yra kvailys kuris tik dar labiau nori komplikuoti Rusijos pozicijas. Aha, teigsite, ir čia užsiminsite Ukrainą ir visą tą masinės medijos jau 3,5 metų besitesiančios rusofobijos suformuotą nuomonę.

Grįžtu prie temos. Reikia būti kvailiu, kad remtumeis tuo šaltiniu, kuris yra išlaikomas tavo paties paties pinigai. T.y. remtis tuo kuris iš to gyvena ir suokia tai kas tau (konkrečiai čia valstybei kuri tave išlaiko, t.y. Lietuvai) yra naudinga.  Žygimantas Pavilionis negali nežinoti, kad Baltarusijos opozicija yra išlaikoma ir Lietuvos Respublikos mokesčių mokėtojų lėšomis. Tai loginė klaida. Tai parodo koks primityvus yra šis buvęs ambasadorius.

Belieka tik stebėtis kaip šitoks vėjus šnekantis veikėjas galėjo išvis būti ambasadoriumi. Tai ne pirmas kartas kada šitas Pavilionienės sūnus skalambijo apokaliptikas iš serijos: rusai Lietuvą puola. Ir tuomet iškyla klausimas, kas jis per žmogus, kokioje šeimoje jis išaugo? Gi nepanašu, kad šis žmogus yra toks apsimestinis taikantis į konjuktūrą, gi tokių politikų yra apstu, nes jis išties šneka nuoširdžiai, taip kaip jis supranta ir mąsto.

Bukaprotis, Žygimantas Pavilionis yra akivaizdus primityvas ir bukaprotis.

P.S. Sakysite, kad čia nerimta laida, tad žmogus šneka nerimtai, nerūpestingai it atsipalaidavęs? Nieko panašaus. Na, šnekėjo tikrai neatsipalaidavęs ir ne nerūpestingai. Priešingai, ne itin rimto turinio laidos atskleidžia tikrąsias žmogaus pažiūras ir mąstymo tipą.

Patiko (0)

Rodyk draugams