BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Šlovė Rusijai! Gėda vakarams!

Vakarykštė diena, žiūriu Deutsche Welle ir CNN. Rodo reportažą apie Alepo miestą. Ir netenku žado - minėti kanalai aimanuoja: ai, kokia bloga Rusija, ai koks blogas Bašaras al-Asssadas, ajajai koks blogas - bombarduoja ir žudo civilius! Įrodymų? Įrodymų nėra, privalote tikėti! Jei pastebite, aš visada stengiuos viską ką rašau pagrįsti. Tačiau CNN ir Deutsche Welle nesivargina. Rodo siužetą ir komentuoja: Sirijos armija nukabina sukilėlių (angliškai: rebels) vėliavą. Tačiau ką matau reportaže? Sirijos kariškiai nukabina juodą Islamo valstybės t.y. džihadistų vėliavą! Vadinti Islamo valstybės fanatikus sukilėliais? Juk tai absurdas, tai absoliučiai absoliutus formalizmas. Na taip, bet kuris sukilėlis einantis prieš valdžią yra sukilėlis, bet dabartinėje situacijoje prilyginti fanatišką islamistą-džihadistą eiliniam sukilėliui - patologinė demagogija.

Toliau dar liūdniau: tiek Deutsche Welle, tiek CNN kaip liudininką per Skype (panašu) pakviečia kalbėti apie 30-40 metų, tamsaus gymio su tamsia barzda, panašu, kad sportiško, tokio pasitempusio stoto vyrą, kuris bet kuriame pasaulio aerouoste būtų įtartinas ir bent mažų mažiausiai būtų apieškotas. Taigi toks šachido tipo čiučmėkas televizijų eteryje aiškina kaip žudomi civiliai… ir tai prilyginama liudijimui. Trūksta žodžių.

Kokios išvados? Vakarai išties yra supuvę: melagingi, veidmainiški, jėzuitiški ir makjaveliški. Taip, taip! Tai nieko naujo. Maža to vakarai yra šizofreniški. Bet kuris nesusipykęs su proto žmogus puikia supranta, taip, Sirijos prezidentas Bašar al-Assad yra autokratas (diktatoriumi nedrįstu pavadinti, nes nežinau ar jis eksploatuoją kokią ideologiją), o autokratas todėl, kad paveldėjo valdžią iš tėvo, bet geriau gyventi prie autokrato nei prie religinių fanatikų. Bent kiek mąstančiam žmogui yra aišku, kad jei ne Rusijos pagalba, tai šiandien Sirija būtų chaoso užvaldyta žlugusi valstybė, panaši į tokias kokios yra Irakas (chaosas mažėja, bet jo daug) ar Libija (realiai centrinės valdžios nebėra) ar manyčiau dėl didesnio religinio ir tautinio antagonizmo - antrasis Somalis ar Afganistanas. Valstybė kur kariautų visokie fanatikai-radikalai-savižudžiai, kur vien Irake per teroristų išpuolius yra žuvę, pabėgę iš šalies daugiau žmonių nei per karus. Tad Rusijai išties šiuo atveju reikština pagarba. Ar norėti kad valstybė nepavirstų į chaoso užvaldytą žlugusią valstybę yra blogis? Akivaizdu, kad ne. Tad šlovė Rusijai už tai kad padeda Sirijai.

Situacija yra dvigubai šizofreniška. Vos užvakar t.y prieš dvi dienas gruodžio 13 dieną Europos paralamentas skyrė Sacharovo premiją dviem nuo tų pačių islamistų pabėgusių kurdų jazidėms Nadia Murad ir Lamiya Aji Bashard. Ką mačiau vakar? CNN ir Deutsche Welle tuos pačius islamistus jau gaili. Šizofrenija? Kaip kitaip pavadinti?

test

Užvakar fanatikai-islamistai - blogis, vakar - gėris! Iliustracija iš europarl.europa.eu/sakharovprize Autorius: Ali Ferzat

Apskritai šizofrenija ar veidmainystė yra pats faktas, kad Europos parlamentas yra skyręs Andrej Sacharov vardo premiją. Kaip Europos parlamentas gali skirti, dedikuoti premiją to žmogaus kuris visada buvo Tarybų Sąjungos pilietis? Net jei jums Tarybų Sąjunga = Rusija (tai netiesa), kaip yra susijusi Rusija ir Europos Sąjunga? Kaip? Kaip Andrej Sacharov yra susijęs su Europos Sąjunga? Europiniai mulkiai atsakykit?

Be abejo, aš neneigiu, kad Sirijoje prorežimiškos pajėgos gali vykdyti nusikaltimus prieš civilius. Manau, esu tikras, kad jų buvo. Tačiau tai ne rusų darbas, Rusijos sausumos kariuomenės Sirijoje nėra. Yra aviacija, yra kariniai patarėjai, yra karo gydytojų, yra kokios tai spec. pajėgos, bet tokios reguliarios sausumos kariuomenės kuri dalyvautų gatvių mūšiuose nėra. Ir tai faktas. Įrodymai: tai kad užvakar Sirijos kariuomenė ir rusų patarėjai paskubomis paliko Palmyros miestą kuris buvo žymus Rusijos įsitraukimo ir pergalės liudijimas įrodo, kad jei būtų sausumos Rusijos kariuomenės jį būtų gynę. Nes per daug didelis prestižo praradimas prarasti tokį simbolį. Antras įrodymas: pagalba Sirijai nėra tokia jau populiari Rusijoje, tad jei dalyvautų dar sava kariuomenė gatvių mūšiuose su atitinkamai daug žuvusių - Rusijoje valdžios populiarumas jau pradėtų svyruoti. Tad visi CNN, Deutsche Welle ar Samanthos Power (čia tokia JAV atstovė) priekaištai Rusijai yra melagingi ir veidmaiški.

Ar daro nusikaltimus prieš civilius Sirijos kariuomenė? Galbūt, nežinau, istorija liudija, kad pilietinių karų metu dažnai būna žiaurių susidrojimų. Tačiau kiek mačiau reportažų, net per JAV finansuojamą televiziją (aš daug ką žiūriu), vietiniai džiaugiasi kai yra išvyjami džihadistai ir miestą užima Sirijos kariuomenė. Bent barzdų nereikia nešioti. Nesupratote? Džihadistai verčia visus vyrus nešioti barzdas. Kaip jums tokia tvarka?

Tačiau karo nusikaltimus Sirijoje gali daryti al-Assado pusėje kovojantys šiitai iš kitų šalių. Taip, yra tokių iš Libano, Irano, Afagnistano. Kaip žinia Islamo valstybę sukūrė sunitų fanatikų, tad dabar atsirado panašių fanatikų kurie yra iš kitos islamo krypties ir kurie vyksta į Siriją kovoti al-Assado pusėje, nors jis yra alavitas, bet alavitai kaip rašo yra šiizmo atmaina. Taip, religinių karų metų žiaurumų būna. Pažvelkime į situaciją blaiviai: užsienietis šiitas užima miestą kuriame gyvena svetimi kitokios tikėjimo atmainos žmonės, kurių kalbos jis net nesupranta (jei šiitas tarkim yra persas). Tad taip visko gali būti. Esu tikras - buvo.

Bet kokiu atveju kad ir kokių buvo karo nusikaltimų (jeigu ir buvo -  įtartino barzdočiaus liudijimai ar Twitterio žinutės man neįrodymas), tai tie nusikaltimai neprilygsta Islamo Valstybės Irake ir Levante (IVIL - akronimas pagal pirmąsiasias raides , kai kurie rašo beždžioniaujantys lietuviški autoriai rašo ISIS ar DAEŠ) nusikaltimams. Neteko aptikti, kad šiitų milicija degintų Jordanijos pilotą narve, kapotų galvas, pjautų gerkles ar apšaudytų savadarbėmis bombomis kurios pagamintos iš dujų balionų su ant greitųjų privirintais stabilizatoriais kurie iš principo negali būti taiklūs.

Bet kodėl vakarai taip pablūdo? Atsakymas: nenoras pripažinti, kad Rusija gali būti teisi. Na va taip būna gyvenime: nepatinka žmogus nors tu ką, na jis šioks bei toks, gal alkašas, bet kartais ir pijokas būna teisus, o vat nesinori pripažinti.

Kita nenoro pripažinti priežastis yra ta, kad… Neturiu tikslo meluoti, neturiu tikslo kurti nepagrįstas sąmokslo teorijas, bet nenoro pripažinti Rusijos veiksmų priežastis yra ta, kad visa ta Islamo Valstybė Irake ir Levante yra vakarų produktas. Taip, taip! Islamo Valstybė yra vakarų produktas. Dar konkrečiau: Jungtinių Amerikos Valstijų sąjungininkių Turkijos ir Saudo Arabijos produktas. Jei JAV norėtų, užtektų pasakyti: niu-niu, ką darote? Ir visa ta finansinė, ginkluota ir žmonių parama patenkanti į Islamo Valstybę per paminėtas šalis paprasčiausiai baigtųsi. Sakysite: JAV kariauja prieš IVIL. Gal ir pro forma ir kariauja, bet kita ranka gydo, taigi remia. Kliedžiu? Nusišneku? Meluoju? Ne, vaikučiai. Sunku patikėti, bet tai tiesa: Izraelis sužeistus džihadistus gydė savo ligoninėse! Kaip žinia Izraelis nedarytų nieko kas kenktų JAV. Nieko kas apskritai prieštarautų JAV. Neįtikėtina, bet Izraelis gydė ne bet kokius džihadistus, o Al-Kaeda narius sužeistus Sirijoje kurie kariavo Islamo valstybės pusėje! Taip, taip, taip! Izraelis gydė tos pačios grupuotės fanatikus-džihadistus priklausančius tai pačiai Osamos bin Ladeno suburtai grupuotei kuri dar 2001 metais sugriovė dangoraižius ir apgriovė Pentagoną. Neįtikėtina? JAV dar netokių niekšingų triukų yra atlikusi. Skaitykite: Report: Israel treating al-Qaida fighters wounded in Syria civil war publikuotas dar 2015-03-13. Deja tik anglų kalba, jokia lietuviška žiniasklaidos grupė (labiau tiktų vadinti propagandos ir dezinformacijos ruporai) šios informacijos nepaskelbė.

Tad nejuokinkite manęs lietuviškų žurnaliūgų profesionalumu. Pasilaikykite kalbas apie vakarų moralinį pranašumą sau. O tai kas vyko Sirijoje, turiu pakankamai pagrindo teigti tokia išvadai, taigi su Islamo valstybės pagalba, tiksliau Islamo valstybė rankomis JAV, Turkija, ar kokia Persų įlankos šalis / šalys (neįtikėtinas “demokratijos” skleidėjų klubas! demokratinė valstybė (JAV) + karinė chunta + absoliutinės monarchijos…) siekė nuversti Sirijos režimą. Priežastis - nedomokratiškas… Nematydami savo pačių akyse rąsto fariziejai ėmė rodyti į krislą svetimoje akyje. Ne tik rodyti, bet dar sumokėjo pinigus ir davė ginklų vietiniam bandiūgai, kad tą krislą pašalintų… nupjaunant galvą, gi krislas yra akyje, o akys galvoje.  Krislas gi nedemokratiškas, tad ir galva defektyvi. Tačiau čia Sirijai į pagalbą atėjo Rusija ir sumaišė visas kortas. Iš čia ir visas puolimas prieš Rusiją, prieš bet kokius Rusijos veiksmus Sirijoje.

P.S. visą tą isteriją apie žudomus civilius vakare pakartojo ir visi lietuviški tv kanalai. Ką gi, fanatiška Islamo Valstybė žudanti jazidus, alavitus ir kitus ne sunitus lietuviškos propagandos nuomone yra geriau, nei pasaulietinis Al-Assado režimas… Nu, nu. Tpfu! Lietuviškos žurnaliūgos, ar jums su galva tvarkoje? Ne, netvarkoje.

P.P.S. A, teigsite, tipo Alepo sukilėliai yra “nuosaikioji opozicija”, tipo “laisvoji Sirijos armija”? Sakykite, ar nuo to, kad “nuosaikusis” kapoja galvas ar nuo to žmonėms yra geriau? Ką jei galvas kapoja “nuosaikusis sukilėlis” tai jau demokratija? Cha-cha-cha!

iš interneto platybių

iš interneto platybių: radikalus Sirijos sukilėlis ir nuosaikus Sirijos sukilėlis

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą