BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vogta piniginė

Bevaikščiodamas radau štai tokį radinį. Vogta piniginė.

vogta piniginė

Vogta piniginė kuri net apsamanojo

Pinigus pasiėmė, o pačią piniginę su nuolaidų kortelėmis išmetė.

pagal nuolaidų korteles galima nustatyti kam priklausė

Pagal nuolaidų korteles galima nustatyti kam priklausė

Pragulėjo tarp žolių, po lapais ir po sniegu mažiausiai 8 metus - nuolaidų kortelių galiojimo laikas tikrai dar buvo nepasibaigęs. Net apsamanojo per tą laiką.

vardas nurodytas Jūratė Janušauskienė

Jūratė Janušauskienė

Jei jus, Jūrate Janušauskiene, domina tai kas liko iš piniginės, galiu parodyti kur ši apsamanojusi piniginė yra.

Štai toks įrašas, praktiškai apie nieką. Moralas būtų toks: žmonės, saugokite savo pinigines.

Rodyk draugams

Neįtikėtina, bet toksikomanai iki šiol egzistuoja!

Tai prieš tai buvusio įrašo tęsinys. Jaunimėlis ne tik geria ir rūko cigaretes, bet ir rūko kanapes, taip vadinamą žolę. Laiks nuo laiko sulaiko ekstazi tabletes prekiaujančius prie mokyklų ar klubų, vadinasi neabejotinai ekstazi ir perka. Tad atrodo kam dar ieškoti kažko svaiginimusi? Na kam? Kam dar reikia kažko kai pasirinkimas apstus? Bet ieško.  Ko gero randa, nes laiks nuo laiko vaikštinėdamas po gamtą randu va tokius klijų pripiltus polietileninius maišelius.

Neįtikėtina, bet iki šiol yra durnių uostančių klijus.

Neįtikėtina, bet iki šiol yra durnių uostančių klijus

Apie toksikomanus pirmą kartą sužinojau kokiais 1988-89 metais. Dar anksčiau, būdmas dar mažesnis kai tėtis klijuodavo buvau pastebėjęs, kad tuomečiai klijai pavadinimu “Moment” baisiai dvokdavo, na bet kad imčiau usotyti tai net minties nebuvo, tagi smirda! Tai va pasirodo, kad tie toksikomanai uostydavo tuos klijus. Prisipildavo klijų į maišelį ir uostydavo. Tai buvo bendra Michail Gorbačiov pradėtos persitvarkymo epochos (taip vadinamos Perestroikos) pakrikimo rezultatas. Neįsivaizduoju kaip pardavėjoms nekildavo klausimų kam vaikams klijai Moment? Galbūt kokiojo Maskvoje, Vilniuje ir būdavo nesvarbu ką vaikai perka, na bet provincijoje tarybiniais laikais visuomenė dar nebuvo apatiška. Net Šiauliuose pardavėjo galėjo paklausti: kam vaike šito tau reikia? Tikrai atsimenu, kad net kartą auklėtoja paprašė mokinių nupirkti kažko (dabar nepamenu), bet mokiniams pardavėja nepardavė.  Ir tai buvo gerai! Kai pardavėjas parduoda abejotinos paskirties prekę, pavyzdžių, dažų balionėlį vaikui ar apskritai nepilnamečiui, jis yra lygiai toks pat niekšas kaip ir graffiti tepliotojas ant namų sienų. Nes rūpūs miltui kam vaikui dažų balionėlis?

Taigi randu klijų pripiltus klijų maišelius. Ar čia klijai “Moment” - nežinau, lygtais cheminė sudėtis tų klijų yra pakeista ir nebėra to svaiginimosi efekto. Nežinau. Nenoriu tikrinti. Tačiau kažkas vartoja t.y. uosto. Kažkas - šiuo atveju netinka, tai žemesnės turtinės padėties šeimų vaikai. Ekstazi ir kanapės visgi yra brangesni nei klijų tiubelė. Paaugę pereis ant širkos, ko gero. Pardavėjai parduos bet kam ir bet ką, jiems neįdomu, svarbu kad tik sumokėtų. Ne mano sugalvota frazė: kapitalistas gali parduoti jums virvę su kuria jį pakarsite.

Tad valdžiažmogiai iš vyriausybės jūs esate kvailiai. Jūs nekovojate su narkomanija, kuri yra žymiai pavojingesnė, o vietoj to įvedate absurdiškus ribojimus alkoholio prekybai, net ketinate uždrausti alkoholio prekybą lauko kavinėse pamiršdami savo pagrindinį pažadą: įvesti valstybinį alkoholio prekybos monopolį. Rūpūs miltai, taigi lauko kavinėse lankosi turtingesnė visuomenės dalis, jie nėra ta prasigėrusi visuomenės pusė kuriai reikia apribojimų. Turi pinigų kavinėse nusipirkti alkoholio - vadinasi nėra prasigėrę! Norite pažaboti alkoholizmą? Tėra vienintelis kelias, jau pramintas ir žinomas protingesnėse šalyse, tereikia tik kokybiškai nukopijuoti, ir nukopijuoti ne aklai bežioniaujant kaip kad yprasta Lietuvoje, bet įsigilinant, taigi ir tas dalykas vadinasi valstybinis alkoholio prekybos monopolis. Kito kelio nėra. Prekybininkai gi yra suinteresuoti gauti pelną, jie be sąžinės skrupulų pardavinėja vaikams dažų balionėlius ir klijus.

Rodyk draugams

Vagystės įkaltis?

Kiek žinau geležinkelio vagonai yra plombuojami. Na kad būtų užtikrintas gabenamo krovinio saugumas. Tai va radau šią “Lietuvos geležinkelių” plombą dar pavasarį.

Juk šiaip sau plombos nesimėto?

Juk šiaip sau plombos nesimėto?

Publikuoju tik dabar, niekaip neprisiruošdavau. Matyti, kad ilgai buvo pragulėjusi, nes buvo dar purvinesnė. Gal dar nuo kokio praeito rudens pragulėjo. Įdomu, kas buvo pavogta? Kad čia vagystės įkaltis net neabejoju. Kas dar gali būti? Gi savaime plombos šiaip sau nenukrinta. Prie geležinkelio šioje vietoje labai priartėja žvyrkelis, labai patogu: sustabdomas sąstatas, čia pat laukiantis bendrininkas perpila kokį dyzeliną ar benziną į talpas ir išvažiuoja. Ką dažniausiai galima vogti iš geležinkelio transportuojamų krovinių? Transportuojamą kurą. Šalimais dar garažai, išvis dažna vieta kur nešvarūs dalykai slepiami. Kas naktį pastebės? Tokios tokelės. Apie geležinkelį dar parašysiu.

Rodyk draugams